Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
OEM GNSS Novatel

SMART AG Antenna NOVATEL

Kód: 3288766
SMART AG Antenna NOVATEL
Běžná cena 16.999,- bez DPH
Doporučená cena 16.900,- bez DPH

Informujte se na cenu zboží

?
Expedice - Neznámá
Výrobce Novatel
Katalogové číslo 3288766
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

L1 anténa s GNSS deskou se základní konfigurací GPS + GLONASS (rozšiřitelné)


 

CENA OBSAHUJE:  GPS code positions, SBAS, DGPS, 5 Hz

 

The SMART-AG L1 GPS + GLONASS receiver plus antenna is ideal for harsh agricultural applications. Contained in a rugged, low profile enclosure, the SMART-AG delivers sub-metre, real time accuracy and smooth consistent positions for easy pass-to-pass navigation.

Features

  • +8 to +36 VDC
  • L1 and SBAS tracking
  • GPS + GLONASS
  • RT-2 Lite, RT-20®, ALIGN®, GL1DE® and 20 Hz firmware options
  • Simulated radar ground speed output
  • NMEA 0183 RS232 ports and NMEA 2000 CAN Bus port

Benefits

  • Tilt compensation and smooth pass-to-pass positioning for increased accuracy
  • Multiple interfaces deliver maximum flexibility
  • Multi-constellation tracking yields higher solution availability and reliability
  • Supported by industry’s highest level of customer service

Attributes

System Type

Enclosed With Antenna

General Info

Width/Diameter (mm)
155.00
Height (mm)
68.00
Weight (g)
500.00
Typical Power Consumption (W)
2.50

Constellation

GPS
GLONASS

Tracking

Max Num of Frequency
Single
SBAS

Number of Com Ports

Bluetooth
1
CAN Bus
1
LVTTL
2

Performance

Accuracy
Single Point L1
SBAS
DGPS

(RMS)
1.2m
0.8m
0.4m

Performance

The SMART-AG features 14 channels for L1 GPS and 12 channels for L1 GLONASS code and phase tracking. Two additional channels are dedicated to Satellite-Based Augmentation System (SBAS: WAAS, EGNOS and MSAS) signals. Measurement and position data is provided at up to 20 Hz.

Quality and Flexibility

SMART-AG meets or exceeds stringent MIL-STD-810F, ISO 7637 and ISO 15003 specifications. While built-in magnets are standard to simplify mounting, fixed mounting is also supported.

Two NMEA 0183 compatible RS-232 serials ports and an NMEA2000 compatible CAN port deliver maximum flexibility. A simulated radar ground speed output, a one pulse per second output (1 PPS) and an event mark input are also provided. Three daylight readable status LEDs help to simplify diagnoses in the event of field problems. Integrated Bluetooth communications optional.