Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
OEM GNSS Novatel

OEM deska NOVATEL OEMV - 3

Kód: 3288766
OEM deska NOVATEL OEMV - 3
Běžná cena 56.999,- bez DPH
Doporučená cena 56.900,- bez DPH

Informujte se na cenu zboží

?
Expedice - Neznámá
Výrobce Novatel
Katalogové číslo 3288766
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

OEM deska se základní konfigurací GPS + GLONASS (rozšiřitelné)


Tracks GPS L1, L2, L2C and L5 signals, as well as GLONASS L1 and L2. With integrated L-Band and multi-frequency tracking loadable through firmware upgrades, the OEMV-3 GNSS receiver eliminates the need for future hardware changes.

Features

  • High random vibration performance for demanding applications
  • L1, L2, L2C and L5 signal tracking
  • Increased satellite availability with GLONASS tracking
  • RT-2™, RT-20®, ALIGN® and GL1DE® firmware options

Benefits

  • Proven OEMV® technology
  • Integrated L-Band improves accuracy and eliminates need for a base station
  • Application Programming Interface (API) reduces hardware requirements and system complexity

Attributes

System Type

Board

General Info

Length (mm)
125.00
Width/Diameter (mm)
85.00
Height (mm)
13.00
Weight (g)
75.00
Typical Power Consumption (W)
2.10

Constellation

GPS
GLONASS

Tracking

Max Num of Frequency
Triple
L-Band
SBAS

Number of Com Ports

CAN Bus
2
LVTTL
1
RS-232
2
USB Device
1
Supports RS-422 (mode pin)

Performance

Accuracy
Single Point L1
Single Point L1/L2
SBAS
DGPS
RT-20®
RT-2 L1TE™
RT-2™
OmniSTAR VBS
OmniSTAR XP
OmniSTAR HP

(RMS)
1.5m
1.2m
0.6m
0.4m
0.2m
2cm+1ppm
1cm+1ppm
0.6m
0.15m
0.1m

Enhanced, Flexible Firmware Features

The OEMV-3 provides decimetre level pass-to-pass accuracy with our GL1DE® smooth positioning technology. Our AdVance® RTK option provides centimetre level real time position accuracy. ALIGN® technology is available for heading and position outputs.

Superior Hardware Design

OEMV-3 hardware is designed to be flexible for a wide range of applications. It supports a higher input voltage range, and its high vibe TCXO design allows for better shock and acceleration performance. L-Band tracking eliminates the need for additional hardware.