Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
OEM GNSS Novatel

OEM deska NOVATEL OEMStar

Kód: 328787
OEM deska NOVATEL OEMStar
Běžná cena 2.999,- bez DPH
Doporučená cena 2.900,- bez DPH

Informujte se na cenu zboží

?
Expedice - Neznámá
Výrobce Novatel
Katalogové číslo 328787
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

OEM deska se základní konfigurací GPS + SBAS (rozšiřitelné)


 

GPS code positions only, SBAS, 1Hz

 

 

 

The OEMStar is a low cost L1 GNSS receiver board with the same form factor as our OEMV-1 Series receivers. OEMStar uses the OEMV®/OEM6™ style command interface to easily integrate in to existing OEMV-1 Series systems.

 

Features

 

  • L1 and SBAS signal tracking
  • API, GL1DE®, RAIM and 50 Hz firmware options
  • GPS only, GLONASS only or GPS + GLONASS

 

Benefits

 

  • Low power consumption for longer operating time
  • Small, lightweight form factor ideal for size constrained applications
  • Low cost for handheld and timing applications
  • Easily upgradable to OEM615™ GNSS receiver

 

Attributes

 

System Type

Board

General Info

Length (mm)
71.00
Width/Diameter (mm)
46.00
Height (mm)
13.00
Weight (g)
18.00
Typical Power Consumption (W)
0.36

Constellation

GPS
GLONASS

Tracking

Max Num of Frequency
Single
SBAS

Number of Com Ports

LVTTL
2
USB Device
1

Performance

Accuracy
Single Point L1
SBAS
DGPS

(RMS)
1.5m
0.7m
0.5m

 

Small Form Factor with Low Power Consumption

 

Measuring only 46 by 71 mm, the OEMStar accepts an input voltage between 3.1 and 5.25 VDC and consumes less than 500 mW. This makes the OEMStar an attractive choice for use in handheld and battery powered applications.

 

Multi-Constellation Performance

 

The OEMStar features up to 14 channels of L1 GPS only, GLONASS only or combined GPS + GLONASS code and carrier phase tracking for increased positioning availability. Position, velocity and time information is available at up to 10 Hz, with a 1 PPS accuracy of 20 ns for GPS and 40 ns for GLONASS. The multi-constellation timing feature allows users to select a primary and secondary constellation for the timing source.