Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
OEM GNSS Novatel

OEM deska NOVATEL OEM7720

Kód: 32887665
OEM7720
Běžná cena 56.999,- bez DPH
Doporučená cena 56.900,- bez DPH

Informujte se na cenu zboží

?
Expedice - Skladem
Výrobce Novatel
Katalogové číslo 32887665
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

Dvojanténí OEM deska se základní konfigurací GPS + GLONASS + GALILEO + BEIDOU (rozšiřitelné)


The OEM7720 is a multi-frequency, dual-antenna receiver that delivers robust heading and positioning along with advanced interference mitigation features.

 

To ensure maximum flexibility, the OEM7720 uses a 555 channel architecture and is capable of tracking all current and upcoming GNSS constellations.

 

The OEM7720 is scalable to offer sub-metre to centimetre level positioning. This receiver is field upgradable to all OEM7® family software options, including NovAtel CORRECT™ with RTK, ALIGN®, GLIDE® and SPAN®.

 

Product Sheet

 

Features

  • 555 channel all-constellation multi-frequency heading and positioning solution
  • Multi-channel L-Band supports TerraStar correction services
  • Serial, USB, CAN and Ethernet connectivity with web interface
  • Advanced interference visualization and mitigation features
  • Firmware solutions including RTK, GLIDE, STEADYLINE®, SPAN® and ALIGN®
  • Simple to integrate, small form factor with 20 g vibration performance rating
  • SPAN INS functionality

 

Attributes

System Type Board  
General Info Length (mm) 71 
  Width/Diameter (mm) 46 
  Height (mm) 8
  Weight (g) 31 
  Typical Power Consumption (W) 1.8 
Signal Tracking    
  Primary RF  
  GPS L1 C/A, L1C, L2C, L2P, L5 
  GLONASS L1, L2, L3, L5 
  BeiDou B1, B2 
  Galileo E1, E5 AltBOC, E5a, E5b 
  IRNSS L5 
  SBAS L1, L5 
  QZSS L1 C/A, L1C, L2C, L5 
  Secondary RF  
  GPS L1 C/A, L1C, L2C, L2P
  GLONASS L1 C/A, L2C, L2P
  BeiDou B1, B2
  Galileo E1, E5b
  QZSS L1 C/A, L1C, L2C
  L-Band up to 5 channels 
Number of Com Ports LVCMOS
  CAN Bus
  USB Device
  USB Host
  Ethernet
Performance Accuracy  (RMS)
  Single Point L1 1.5 m 
  Single Point L1/L2 1.2 m 
  SBAS 60 cm 
  DGPS 40 cm 
  NovAtel CORRECT™  
  TerraStar-L 40 cm 
  TerraStar-C 4 cm 
  RTK 1 cm + 1 ppm