Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
OEM GNSS Novatel

OEM deska NOVATEL OEM7700

Kód: 32887663
OEM7700
Běžná cena 56.999,- bez DPH
Doporučená cena 56.900,- bez DPH

Informujte se na cenu zboží

?
Expedice - Skladem
Výrobce Novatel
Katalogové číslo 32887663
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

OEM deska se základní konfigurací GPS + GLONASS + GALILEO + BEIDOU (rozšiřitelné)


 

 
 
 
 
Video Thumbnail
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This multi-frequency GNSS receiver offers precise positioning and advanced interference mitigation for space constrained applications and challenging environments.

 

With a 555 channel architecture, the OEM7700 can track current and upcoming GNSS constellations including GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS and IRNSS.

 

Firmware options for the OEM7700 include NovAtel CORRECT™ with RTK for centimetre level real-time positioning, ALIGN® for precise heading and relative positioning, GLIDE® for decimetre level pass-to-pass accuracy and SPAN® for continuous 3D position, velocity and attitude. 

 

Product Sheet

 

Features

  • 555 channel all-constellation multi-frequency positioning solution
  • Multi-channel L-Band supports TerraStar correction services
  • Serial, USB, CAN and Ethernet connectivity with web interference
  • Advanced interference visualization and mitigation features
  • Firmware solutions including RTK, GLIDE, STEADYLINE®, SPAN® and ALIGN® 
  • Simple to integrate, small form factor with 20 g vibration performance rating
  • SPAN INS functionality  

 

Attributes

 

System Type Board  
General Info Length (mm) 71
  Width/Diameter (mm) 46
  Height (mm) 11
  Weight (g) 31
  Typical Power Consumption (w) 0.9
Signal Tracking GPS L1 C/A, L1C, L2C, L2P, L5
  GLONASS L1, L2, L3, L5
  BeiDou B1, B2, B3
  Galileo E1, E5 AltBOC, E5a, E5b, E6
  SBAS L1, L5
  QZSS L1 C/A, L1C, L2C, L5, LEX
  L-Band up to 5 channels
Number of Com Ports LVCMOS 5
  CAN Bus 2
  USB (Device) 1
  USB (Host) 1
  Ethernet 1
Performance Accuracy (RMS)
  Single Point L1 1.5 m
  Single Point L1/L2 1.2 m
  SBAS 60 cm
  DGPS 40 cm
  NovAtel CORRECT™  
  TerraStar-L 40 cm
  TerraStar-C 4 cm
  RTK 1 cm + 1 ppm