Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
OEM GNSS Novatel

OEM deska NOVATEL OEM638

Kód: 3288766
OEM 638
Běžná cena 56.999,- bez DPH
Doporučená cena 56.900,- bez DPH

Informujte se na cenu zboží

?
Expedice - Neznámá
Výrobce Novatel
Katalogové číslo 3288766
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

OEM deska se základní konfigurací GPS + GLONASS + GALILEO + BEIDOU (rozšiřitelné)


OEM638™ Triple-Frequency GNSS Receiver


OEM638 je nejpokročilejší přijímač systému globální satelitní navigace (GNSS) v rámci série výrobků firmy Novatel OEM6. Od autonomní polohy s metrovou přesností až na centimetrovou přesnost v reálném čase pomocí RTK plně konfigurovaná deska OEM638 poskytuje flexibilitu, která plně splní vaše veškeré požadavky. S 240 kanály a rozsáhlým sledováním a polohováním všech již dostupných a plánovaných signálů GNSS lze u desky OEM638 provést upgrade v terénu, čímž se eliminuje nutnost budoucích změn hardwaru. Nedostižná uživatelská konfigurovatelnost desky OEM638 z ní činí ideální řešení pro aplikace v referenčních stanicích, v časování a v široké škále přesného polohování.

Vlastnosti
• 240 kanálů pro podporu všech konstelací
• Pokročilé potlačení rušení pro odolnost v podmínkách se silnou interferencí
• 4GB paměti na desce pro snadné uložení a vybavení záznamů dat
• Výstup dat s četností až 100 Hz pro vysoce dynamické aplikace

Výhody
• Podpora stávajících i budoucích signálů GNSS zajišťuje i budoucí funkčnost vašich produktů GNSS
• Zlepšený výkon, který vyhoví náročným požadavkům vašich aplikací
• Aplikační programovací interface (API) redukuje požadavky na hardware, zlepšuje návratnost investic a zkracuje dobu uvedení výrobku na trh
• Připravenost na SPAN® pro rychlou integraci GNSS+INS
• Rozsáhlá komunikační rozhraní umožňují flexibilní a rychlou integraci
Parametry
Typ provedení
Deska
Všeobecné informace
Délka (mm)
125.00
Šířka/Průměr (mm)
85.00
Výška (mm)
14.30
Hmotnost (g)
84.00
Typická spotřeba elektřiny (W)
2.80
Konstelace
GPS
GLONASS
Galileo
BeiDou
Sledování
Maximální počet frekvencí
Trojí
L-Band
SBAS
QZSS
Počet Com Portů
CAN Bus
2
Ethernet
1
RS-232
2
USB Host
2
USB Device
1
Supports RS-422 (mode pin)
Výkon Přesnost
Single Point L1
Single Point L1/L2
SBAS
DGPS
NovAtel CORRECT™
PACE™
TerraStar
RT-2® (RMS)
1.5m
1.2m
0.6m
0.4m  

0.15m
0.1m
1cm+1ppm
SNADNÁ INTEGRACE SYSTÉM U
Deska OEM638 je navržena a vyrobena s důrazem na kvalitu výrobku a snadnost jeho integrace. S důkladným potlačením rušení, silným programovacím rozhraním  -  Application Programming Interface (API), 4 GB datové paměti na desce, širokým rozsahem napájecího napětí a množstvím voleb různých rozhraní je integrace značně zjednodušena a celkové náklady na systém jsou redukovány. V kombinaci se skvělou zákaznickou podporou firmy NovAtel deska OEM638 výrazně zlepší dobu uvedení vašich výrobků na trh a návratnost vašich investic.


TAJEMSTVÍ  ÚSPĚCHU V URČOVÁNÍ POLOHY
Tím, že byly vyvinuty s důrazem na účinnou a rychlou integraci, výrobky GNSS firmy Novatel nastavují standard v kvalitě a výkonu po dobu více než 20 let. Pokročilé výrobní provozy v našem sídle v Severní Americe produkují nejširší škálu OEM přijímačů, antén a podsystémů. Všechny naše výrobky jsou podporovány týmem vysoce kvalifikovaných konstruktérů a pracovníků servisu, kteří jsou připraveni zodpovědět veškeré vaše dotazy týkající se integrace.