Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
OEM GNSS Novatel

NOVATEL SMART Antenna

Kód: 328788
NOVATEL SMART Antenna
Běžná cena 14.999,- bez DPH
Doporučená cena 14.900,- bez DPH

Informujte se na cenu zboží

?
Expedice - Neznámá
Výrobce Novatel
Katalogové číslo 328788
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

Kompletní GNSS řešení se základní konfigurací GPS + SBAS (rozšiřitelné)


GPS code positions and raw data, DGPS, SBAS, 1Hz

The SMART-V1G antenna provides an integrated L1 GPS + GLONASS receiver and antenna in a single, rugged enclosure. It comes available with an RS-232 or RS-422 interface with support for USB connectivity. Measurement or position data is delivered up to 20 Hz and a 1PPS signal to within 20 ns is typical. Designed to meet or exceed MIL-STD-810F specifications.

Features

  • +9 to +28 VDC
  • L1 and SBAS tracking
  • GPS + GLONASS
  • RT-20®, GL1DE®, ALIGN®, API and 20 Hz firmware options
  • Serial and USB ports

Benefits

  • Multi-Constellation tracking yields higher solution availability and reliability
  • Easy Pole mounting installation
  • Low power consumption for longer operation time
  • Small form factor for size constrained applications
  • Supported by the industry’s leading customer support team

Attributes

System Type

Enclosed With Antenna

General Info

Width/Diameter (mm)
115.00
Height (mm)
90.00
Weight (g)
575.00
Typical Power Consumption (W)
1.80

Constellation

GPS
GLONASS

Tracking

Max Num of Frequency
Single
SBAS

Number of Com Ports

RS-232
2
USB Device
1

Performance

Accuracy
Single Point L1
SBAS
DGPS
RT-20®

(RMS)
1.8m
1.2m
0.7m
0.2m

Flexible Connectivity

The SMART-V1G features 14 channels for L1 GPS and 12 channels for L1 GLONASS code and phase tracking. Two dedicated channels for Satellite-Based Augmentation System (SBAS) signals are provided. Standard support for SBAS corrections is provided by WAAS, EGNOS and MSAS. The SMART-V1G is also compatible with RTCM correction services.