Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
OEM GNSS Novatel

NOVATEL přijímač OEM617D

Kód: 32882111
OEM617D
Běžná cena 66.999,- bez DPH
Doporučená cena 66.900,- bez DPH

Informujte se na cenu zboží

?
Expedice - Neznámá
Výrobce Novatel
Katalogové číslo 32882111
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

Kompaktní přijímač na jedné desce s dvojitým anténním vstupem a dvěma frekvencemi, který poskytuje robustní funkčnost RTK a schopnost ALIGN® při určování kurzü


NovAtel® představuje přijímač OEM617D™

Kompaktní přijímač na jedné desce s dvojitým anténním vstupem a dvěma frekvencemi, který poskytuje robustní funkčnost RTK a schopnost ALIGN® při určování kurzü(Calgary, Alberta – 13. květen 2014) NovAtel Inc, vůdčí výrobce OEM desek pro vysoce přesná zařízení Global Navigation Satellite System (GNSS) – globálních navigačních satelitních systémů oznámil uvedení na trh přijímače OEM617D u příležitosti konference a výstavy AUVSI’s Unmanned Systems 2014 v Orlandu na Floridě.

OEM617D je kompaktní přijímač na jedné desce s dvojitým anténním vstupem a se dvěma frekvencemi, který poskytuje jedinečnou schopnost ALIGN® firmy Novatel při určování kurzu a firemní technologii RT-2® Real Time Kinematic (RTK) GNSS v dynamických a statických prostředích. Deska OEM617D nabízí kompletní dvojfrekveční práci se signály GPS, GLONASS a BeiDou, čímž globálně maximalizuje dostupnost GNSS. Sleduje Galileo, SBAS a QZSS. Je ideální pro helikoptéry, námořní použití, autonomní pozemní vozidla a další aplikace, které vyžadují přesnost určení polohy a kurzu..
Pokročilý firmware firmy NovAtel a korekční schopnosti vylepšují polohovací výkon přijímače OEM617D. Firmware je možno aktualizovat a rozšiřovat v terénu v závislosti na potřebách aplikace. Navíc k určení polohy s centimetrovou přesností v reálném čase metodou  RTK a k přesnému určení kurzu a reletivní polohy metodou ALIGN, nabízí deska OEM617D volbu GLIDE™ pro přesnost  pass-to-pass  na úrovni decimetrů a RAIM pro zlepšenou integritu pseudovzdáleností GNSS.

Cameron Henderson,  vedoucí výroby divize Core Cards firmy Novatel, říká: “Stále nasloucháme našim zákazníkům, abychom zajistili, že náš vývoj odpovídá jejim požadavkům na výkon a tím i umožnili jejich úspěch na trhu. S uvedením desky OEM617D dostávají odolné a přesné určení polohy na naší nejmenší platformě, což tuto desku činí jedinečnou  pro použití na trhu prostředků bez lidské posádky.”

Deska  OEM617D a všechny přijímače rodiny OEM6 budou ke shlédnutí ve stánku #1131 po dobu konference a výstavy AUVSI’s Unmanned Systems. Pro více informací o GNSS přijímači OEM617D