Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
OEM GNSS Novatel

NOVATEL GPS-703-GGG anténa

Kód: 328731
Běžná cena 34.999,- bez DPH
Doporučená cena 34.900,- bez DPH

Informujte se na cenu zboží

?
Expedice - Neznámá
Výrobce Novatel
Katalogové číslo 328731
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

GPS-703-GGG Triple-Frequency Pinwheel™ GNSS Antenna


Anténa GPS-703-GGG přijímá frekvence L1, L2 a L5 GNSS a nabízí kombinovaný příjem signálů GPS + GLONASS + Galileo + BeiDou. Zákazníci mohou používat tutéž anténu pro příjem pouze GPS, nebo aplikace se dvěma až třemi konstelacemi pro zvýšení flexibility a snížení nákladů na přístrojové vybavení.

Vlastnosti
• L1, L2 and L5
• Příjem signálů GPS + GLONASS + Galileo + BeiDou
• Vynikající potlačení vícecestného šíření signálu
• Vysoce stabilní fázový střed
• Vyhovuje RoHS

Výhody
• Přijímá všechny dostupné  frekvence GNSS v jedné anténě
• Vhodná pro vysoce přesná měření a aplikace se stabilním fázovým středem

Parametry
Všeobecné informace
Šířka/Průměr (mm)
185.00
Výška (mm)
69.00
Hmotnost (g)
500.00
Konstelace
GPS
GLONASS
Galileo
BeiDou
Sledování
Maximální počet frekvencí
Triple
SBAS
QZSS

Provedení antény
Pinwheel - větrníková anténa. Může se otáčet kolem osy bez změny fázového středu
Montáž antény
Na výtyčku
Výkon Zisk zesilovače LNA (dB) 29

Stabilní fázový střed
Fázový střed GPS-703-GGG zůstává konstantní, i když se azimut a elevace satelitů mění. Příjem signálů není ovlivněn otáčením antény nebo elevací satelitů, takže umístění a instalace antény jsou snadné. S fázovým středem ve stejném místě jak pro signály L1, L2 i L5 a s minimální variací fázového středu je tato anténa ideální pro základny jakékoli délky.

Odolná i v budoucnu použitelná konstrukce
Konstrukce využívá odolný vodotěsný kryt, který vyhovuje standardům  MIL-STD-202F pro vibrace a MIL-STD-810F pro slanou mlhu. Tím, že sdílí stejné provedení konstrukce se všemi našemi vysoce výkonnými anténami série GPS-700, je anténa GPS-703-GGG kompaktní a lehká, což jí činí přenosnou a vhodnou pro mnohá prostředí a pro mnohé aplikace.
RoHS
Tím, že anténa GPS-703-GGG splňuje požadavky Evropské unie na Omezení škodlivých látek (RoHS), mohou si být intergátoři jistí, že bude moci být využívána i v budoucích konstrukcích.