Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
OEM GNSS Novatel

NOVATEL GNSS anténa

Kód: 328743
NOVATEL GNSS anténa
Běžná cena 2.999,- bez DPH
Doporučená cena 2.900,- bez DPH

Informujte se na cenu zboží

?
Expedice - Neznámá
Výrobce Novatel
Katalogové číslo 328743
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

Active L1/L-Band GPS/GLONASS Antenna, 2.6" circular, 33 dB, magnet or screw mount.  

 

 


5 m cable with SMA connector, The ANT-26C1GOA-196MNSB is an active L1 GNSS antenna, offering combined GPS + GLONASS signal reception plus L-Band tracking. Customers can use the same antenna for GPS only or dual- constellation applications to increase flexibility and reduce equipment costs. L-Band offers real-time Differential GPS (DGPS) positioning with metre to decimetre level accuracy.

Features

  • L1 tracking
  • GPS + GLONASS signal reception
  • Magnetic and screw mounting supported
  • Integrated cable with SMA connector
  • RoHS compliant

Benefits

  • Small form factor with good carrier-phase performance
  • Reduces equipment costs and need for future redesign
  • Flexible placement with easy installation options
  • Multi-constellation tracking will enhance solution availability

Attributes

General Info

Width/Diameter (mm)
68.81
Height (mm)
19.31
Weight (g)
184.00

Constellation

GPS
GLONASS

Tracking

Max Num of Frequency
Single
L-Band
SBAS
QZSS

Antenna Form Factor

Circular Patch

Antenna Mounting

Screw
Magnetic

Performance

LNA Gain (dB)

33

Small Form Factor

This small form factor antenna measures

Suitable For Use In GL1DE® Applications

The ANT-26C1GOA-196MNSB antenna is suitable for use in applications using NovAtel’s GL1DE. GL1DE optimally combines L1 code and L1 phase data to produce a positioning solution well suited for applications such as agricultural guidance, where pass-to-pass repeatability is critical.

RoHS

Meeting the European Union’s directive for Restriction of Hazardous Substances (RoHS), integrators can be confident the ANT-26C1GOA-196MNSB can be used in system designs for years to come.