Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
OEM GNSS Novatel

NOVATEL Choke-ring anténa GNSS-750

Kód: 328733
NOVATEL Choke-ring anténa GNSS-750
Běžná cena 179.999,- bez DPH
Doporučená cena 179.900,- bez DPH

Informujte se na cenu zboží

?
Expedice - Neznámá
Výrobce Novatel
Katalogové číslo 328733
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

Aktivní GPS L1/L2/L2C/L5, GLONASS L1/L2/L3, Galileo L1/E5/E5a/E5b/E6.  

 

 


Compass B1/B2/B3, a L- band signaly, Choke-ring, N connector. Our multi-constellation GNSS-750 delivers next generation wideband choke ring antenna technology. Rugged, low profile construction makes it ideal for reference stations, geological monitoring and other applications requiring a robust high performance antenna. Multi-constellation tracking of GNSS measurements from existing and subsequent satellite constellations makes this antenna future proof.

Features

  • Stable phase center
  • Ultra-wideband Dorne-Margolin element
  • Aluminum alloy construction
  • Tracks signals when visible, down to the horizon and below

Benefits

  • High precision measurements
  • Increased signal observations ensure higher availability and reliability
  • Eliminates need for future redesign
  • Rugged construction delivers reliable performance even in harsh environments
  • 3D antenna improves low elevation tracking

Attributes

General Info

Width/Diameter (mm)
380.00
Height (mm)
200.00
Weight (g)
7600.00

Constellation

GPS
GLONASS
Galileo
Compass

Tracking

Max Num of Frequency
Triple
L-Band
SBAS
QZSS

Antenna Form Factor

ChokeRing

Antenna Mounting

Pole

Performance

LNA Gain (dB)

43

Superior Performance and Accuracy

The innovative design of this 3D antenna improves low elevation tracking. An insert was added to the choke ring design to enhance multipath rejection based on results from live GIOVE-A, GIOVE-B and L5 signals.

Proven Robust Technology

Utilizing an ultra-wideband Dorne-Margolin antenna element, our GNSS-750 optimizes antenna gain, enabling use with most manufacturers’ geodetic receivers. Its sturdy aluminum alloy construction ensures it will withstand difficult environmental conditions.

Note: The GNSS-750 Antenna is not within the scope of the RoHS Directive. It is intended to be used as a Reference Station antenna at a fixed location, over a long period of time, and as such it qualifies to use the “Large-Scale Fixed Installation” RoHS scope exemption.