Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
OEM GNSS Novatel

Aplikační GPS - OEM deska NOVATEL OEM615

Kód: 3288997
OEM deska NOVATEL OEM615
Běžná cena 16.999,- bez DPH
Doporučená cena 16.900,- bez DPH

Informujte se na cenu zboží

?
Expedice - Neznámá
Výrobce Novatel
Katalogové číslo 3288997
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

OEM deska se základní konfigurací GPS + GLONASS + SBAS (rozšiřitelné)


CENA OBSAHUJE: GPS code positions and DGPS, SBAS, 20 Hz

The OEM615 is our smallest dual-frequency GNSS receiver board. Multi-constellation signal tracking and low power consumption makes the OEM615 the ideal solution for size and power constrained applications.

Features

 • L1/L2/L2C GPS + L1/L2 GLONASS signal tracking
 • RT-2™, ALIGN®, API, GL1DE® and RAIM firmware options
 • GPS + GLONASS (Galileo and BeiDou ready)
 • Form factor and “pin-to-pin” backward compatible with our legacy OEMV-1 series

Benefits

 • Small and light weight ideal for UAV, UGV and other size constrained applications
 • Multi-constellation tracking provides higher solution availability and reliability
 • Low power consumption extends operation time
 • Supported by industry’s highest level of customer service

Attributes

System Type

Board

General Info

Length (mm)
71.00
Width/Diameter (mm)
46.00
Height (mm)
11.00
Weight (g)
24.00
Typical Power Consumption (W)
1.00

Constellation

GPS
GLONASS
Galileo
Compass

Tracking

Max Num of Frequency
Dual
SBAS
QZSS

Number of Com Ports

CAN Bus
2
LVTTL
3
USB Device
1

Performance

Accuracy
Single Point L1
Single Point L1/L2
SBAS
DGPS
RT-2™

(RMS)
1.5m
1.2m
0.6m
0.4m
1cm+1ppm

Reliable Performance

Configurable as GPS or GPS + GLONASS. Adding GLONASS tracking increases available positions in obstructed sky conditions, increasing field productivity. Support of L2C provides stronger signal tracking and better cross correlation protection for better solution availability in low signal strength applications.

Designed for Flexibility

Modular firmware provides flexibility to configure the OEM615 for unique application needs. Scalable to offer sub-metre to centimetre level positioning and is field upgradable to all OEM6 family software options. Options include:

 • AdVance® RTK for centimetre level real time positioning
 • ALIGN® for precise heading and relative positioning
 • GL1DE® for decimetre level pass-to-pass accuracy
 • RAIM for increased GNSS pseudorange integrity

Customization with Application Programming Interface (API)

Using a recommended compiler with the API library, an application can be developed in a standard C/C++ environment to run directly on the receiver platform, eliminating system hardware, reducing development time and resulting in faster time to market.