Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Měřící kolečka

Měřičské kolečko digitální DW290

Kód: 800102
DW-290
Naše cena s DPH 2.394,59
Naše cena bez DPH
1.979,-
Běžná cena 2.000,- bez DPH
?
Expedice - Neznámá
Výrobce GEOOBCHOD
Katalogové číslo 800102
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

Profesionální měřící digitální kolečko. Digitální displej s rozlišením 1 cm.


 DigiWheel je digitální měřidlo, které změří Vaši vzdálenost rychleji a jednodušeji než dosud. Tento nástroj Vám nahradí nepohodlná pásma. Jednoduše měří vzdálenost, kterou Vám ukáže okamžitě na displeji, či ji uloží do paměti. Další výhodné funkce Vám umožní vypočítat plochu či sečíst několik vzdáleností přesněji a okamžitě bez použití dalších přídavných zařízení.

 

Velký displej, který se nachází blízko rukojeti pro snadné prohlížení 

Měření vzdálenosti je umožněno v metrech/kilometrech/feet/inches/yards/miles

Jednoduché měření ode zdi ke zdi

Převod mezi všemi dostupnými jednotkami

Uložení 8 různých měření v paměti přístroje

Výpočet plochy ve čtverečných metrech / feet / hectares / acres

Měření na displej do 999,999 metrů/km/feet/miles

Bezpečnostní štítek a barva displeje

Vodotěsný a nárazuvzdorný obal

Ocelové držadlo s kuličkovým ložiskem pro velkou trvanlivost

Teleskopická rukojeť

Stojan kolečka pro bezpečné opření


Napájení: 2x AA tužkové baterie (nenabíjecí)

Životnost baterií nepřetržitého měření:   ~ 720 hodin

Automatické vypnutí:   5 minut

Rozlišení senzoru čtení:   11.4mm (0.0375 feet)

Rozměr kola (obvod):   915mm (3 feet)

Přesnost kolečka:   99.8 %

Kapacita displeje:   od -99,999 do 999,999 (6 pozic)

Max. měřená vzdálenost:   999.999km / 999.999mi

Max. měřená plocha:   9999.99ha / 9999.99ac

Doporučená rychlost měření:   19 km/hodinu (12 mi/hr)

Operační teplota:   -20°C to 70°C (-4°F to 158°F)

Možné prodloužení:   1090 mm +/- 20mm (4.30” +/- 0.79”)

Možné zkrácení:   780 mm +/- 20mm (30.70” +/- 0.79”)

Váha:   1.5 kg +/- 100g (3.31lb +/- 0.22lb)