Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Nivelační přístroj Leica

LEICA NA728

Kód: 324412
LEICA NA728-nivelační přístroj
DOPRAVA ZDARMA
LEICA NA728-nivelační přístroj
Naše cena s DPH 19.674,60
Naše cena bez DPH
16.260,-
Běžná cena 21.000,- bez DPH
?
Expedice - 3 dny
Výrobce Leica
Katalogové číslo 324412
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

Nivelační přístroj s kompenzátorem. Přesnost 1,5mm/km, zvětšení 28x.


Robustní a odolný nivelační přístroj, má horizontální kruh 360°/400g. Váš přístroj vám vypadl z ruky, kapala na něj voda, utrpěl otřesy od těžkých strojů. Poslat ho do opravy? Přístroj řady Leica NA700 ne. Nevyžaduje neustálou kontrolu a seřízení. Žádné těžkosti, žádné plýtvání časem. Jen přesné a kvalitní každodenní měření. Perfektně provedený, jednoduše precizní. Přístroje řady Leica NA700 patří mezi nejrobustnější optické nivelační přístroje. Špičková kvalita. Perfektně provedený, jednoduše precizní. Odolný vůči otřesům, nárazům a všem možným povětrnostním podmínkám. S odolností pro stavby! Dokonalé provedení. Extrémní robustnost, nejvyšší kvalita měření a zajímavá cena. To vše v jednom kompletu. Žádný jiný ho nenapodobí. Tak snadný při používání: Krabicová libela a horizontální kruh se dají číst přímo na straně okuláru dalekohledu. Přibližné cílení se provádí snadno pomocí vnějšího kolimátoru. Obraz je přímý a přesné cílení je rychlé díky oboustranné nekonečné ustanovce. Hrubá/jemná mechanika ostření u modelů se zvětšením 28x (NA728) a 30x (NA730) vám usnadní a zvětší komfort při práci. Jednoznačně nejlepší optika ve své třídě: S přístrojem řady Leica NA700 můžete pracovat v podmínkách časného ranního světla, za soumraku nebo ve stínu velké budovy, kdy ostatní musí zanechat práce. Lepší kontrast redukuje únavu očí a usnadňuje čtení při měření. Staveniště není prostorem pro kompromisy. Proto každý nivelační přístroj řady Leica NA700 je vybaven vyhlášenou, špičkovou optikou od Leica Geosystems. Co to znamená? Použití špičkové optiky šetří vaše oči a redukuje možnost chyby při čtení. To vše při nepříliš velkých pořizovacích nákladech. Vodotěsné a nárazu vzdorné: Voda, prach a bláto nemají vliv na přístroje řady LEICA NA700. Vysoká kvalita dílenského zpracování, chytré provedení, nepropustná těsnění a nejmodernější technologie znamenají, že dokonce po úplném namočení můžete pokračovat v práci. Nivelační přístroje řady Leica NA700 jsou odolné i vůči otřesům a pádům. Není třeba je neustále seřizovat a kontrolovat. Ergonomická optika: Pravděpodobně nejjemnější optika na světě. Navždy zbavuje oči únavy. Zaručuje opravdu přesné zacílení na terč i v náročných světelných podmínkách. Minimální vzdálenost zaostření na lať 50cm vám umožní pracovat i v místech s malým pracovním prostorem.