Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Křížové lasery

Samonivelační křížový laser X - LINER 2 - NEDO

Kód: 12998
X - LINER 2
NEDO
Naše cena s DPH 4.222,90
Naše cena bez DPH
3.490,-
?
Expedice - 2 dny
Výrobce NEDO
Katalogové číslo 12998
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

Je citlivý a vysoce přesný přístroj.


Je vhodný k vyměřování a označení výšek, ustavení v přímém směru, měření hloubek, k nivelaci a provádění podobných prací. Přístroj je pro použití v interiérech.

Technické údaje:

Laserová konfigurace: 2 čáry-1 horizontální, 1 vertikální, 1 do kříže (H/V)

Přesnost: Nivelační přesnost: +-0,3 mm/m

Horizontální paprsek: +- 0,3 mm/m

               Vertikální paprsek: +-0,3 mm/m

Tlumení: magnetické

Závit: BSW 1/4" a BSW 5/8" na univerzálním stojanu

Pracovní rozsah: 30m

Vlnová délka: 635nm

Třída laseru: 2M

Výkon:

Rozsah samočinné nivelace: +-4°

Krytí: IP54

Elektrické napájení: Baterie: 3x 1,5 V (AA)

Životnost baterií: cca 20 hodin

Pracovní teplota: -10°C až +50 °C

Skladovací teplota: -20 °C až +70 °C

Rozměry: délka 128mm x šířka 58mm x výška 97mm

Hmotnost: 0,47Kg

 

Obsah balení:

1) Transportní brašna

2) X-Liner 2

3) Baterie

4) Upínací popruh

5) Adaptér kulového kloubu

6) Multifunkční držák

7) Návod k obsluze

8) Cílová tabulka pro laser