Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

Křížové lasery

SEŘADIT PRODUKTY DLE
NEDO křížový laser X-Liner 5P

X-LINER 5P je vhodný k vyměřování a označení výšek, ustavení v přímém směru měření hloubek, k nivelaci a provádění podobných prací. Přístroj je konstruován pro použití v interiérech.

3.490,-
naše cena bez DPH
NEDO - Křížový laser CUBE

Univerzální multičárový laser. Malý, praktický a univerzálně použitelný.

3.150,-
naše cena bez DPH
Samonivelační křížový laser X - LINER 2 - NEDO

Je citlivý a vysoce přesný přístroj.

3.490,-
naše cena bez DPH
NEDO - Křížový laser LINUS1 HV

Univerzální stavební laser Nedo Linus HV je velmi odolný a přesný křížový laser pro měření v interiéru i exteriéru. Jednoduché vytyčení pravých úhlů.

31.450,-
naše cena bez DPH
Automatický 5bodový a křížový laser X-LINER 5.2 - NEDO

Je vhodný k vyměřování a označení výšek, ustavení v přímém směru, měření hloubek, k nivelaci.

6.780,-
naše cena bez DPH
Křížový laser X-Liner 3 NEDO

Samourovnávací multiliniový laser pro nivelaci, zarovnání, stavění, domovní instalace a pro snadné srovnání do linie.

7.590,-
naše cena bez DPH
Křížový liniový laser QUASAR 4 - NEDO

Samonivelační křížový liniový laser pro měření, vyrovnávání, vytyčování rovinnosti a pravého úhlu.

9.990,-
naše cena bez DPH
Křížový nivelační laser QUASAR 2 NEDO

Křížový liniový laser QUASAR 2 je jednoduchá sada pro měření v interiérech.

5.200,-
naše cena bez DPH
Křížový nivelační laser QUASAR 6 - NEDO

Samonivelační křížový laser pro vyrovnání, zarovnání, instal. práce a značení pravých úhlů.

12.950,-
naše cena bez DPH
Křížový nivelační laser QUASAR 6 včetně senzoru - sada - NEDO

Samonivelační křížový laser pro vyrovnání, zarovnání, instal. práce a značení pravých úhlů.

14.740,-
naše cena bez DPH
1 
Křížové lasery

Křížové lasery NEDO pro šikovné stavebníky a řemeslníky. Křížové lasery jsou převážně určené pro práci v interiéru, ale vyměření pravého úhlu zvládne i venku.

Křížové lasery NEDO vám pomohou při vyměřování, vyznačují se vysokou odolností a kvalitou, při čemž cena není nijak vysoká. Zvolte si právě tento skvělý produkt a vaše měření pozemků i budov bude snadné v jakémkoliv terénu. V nabídce si můžete prohlédnout samonivelační lasery, samourovnávací i liniové.

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative