Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Křížové lasery

Křížový laser X-Liner 3

Kód: 60200
xliner3
x-liner3 krizovy laser
Naše cena s DPH 9.183,90
Naše cena bez DPH
7.590,-
?
Expedice - 2 dny
Výrobce NEDO
Katalogové číslo 60200
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

Samourovnávací multiliniový laser pro nivelaci, zarovnání, stavění, domovní instalace a pro snadné srovnání do linie.


Křížový laser X-Liner 3

Samourovnávací multiliniový laser pro nivelaci, zarovnání, stavění, domovní instalace a pro snadné srovnání do linie. Pomocí dvouvertikálních laserových linií, které jsou na sebe kolmé včetně horizontální laserové lince. X-Liner3 jednoduše přenese laserové čáry na dvě stěny. Pomocí kolmého bodu přenesete váš řídící bod na podlahu i na strop. X-Liner3 lze používat i jako nivelační přístroj, ale díky laserové stopě jej mlže ovládat pouze jeden pracovník. Díky funkci pulse X-Liner3 a s použitím ACCEPTORline laserového sensoru můžete X-Liner3 použít také venku nebo za nepříznivých světelných podmínek.

 

Vlastnosti:
- Samonivelační křížový laser s multiliniovým laserem
- Jeden laserový kříž na každou ze dvou stěn
- Laserový kříž na strop a kolmo bod na podlaze
- Vysoce viditelné laserové linie
- Pulsní funkci pro použití s volitelným ACCEPTORline laserový sensorem
- Robustní kompenzátor s magnetickým tlumením a aretací pro převoz
- Robustní domeček, vodotěsný podle IP 54
- Jemné cílení pro přesné zarovnání do směru
- Nastavitelné nožičky s otočným systémem a dělením 360°
- Standardní závit 5/8''

Technické parametry:
Přesnost   ± 0.3 mm/m 
Samourovnání   ± 3° 
Pracovní rozsah   25 m 
Laser    laser class 2M, 630-680 nm 
Vodotěsnost  IP 54 
Napájení 4 x 1.5 V /AA 
Pracovní doba 20 h