Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Elektronické kompasy

ComNav GPS kompas G1

Kód: 1000200
kompas G1
DOPRAVA ZDARMA
kompas G1
G1
G1
Naše cena s DPH 50.820,-
Naše cena bez DPH
42.000,-
Běžná cena 49.000,- bez DPH
Doporučená cena 49.000,- bez DPH
?
Expedice - 8 dní
Výrobce ComNav
Katalogové číslo 1000200
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce
Dokumenty ke stažení

Accurate Heading, Position and Rate of Turn. Compass w/30m cable.


 

New: Supports both GPS and GLONASS satellites for complete redundancy

 

New: Heading accuracy < 0.5° rms

 

New: Position accuracy < 1.0m 95% confidence (DGPS)

 

New: An integrated 9 Axis Inertial Measurement Core (IMC technology)

 

 

 

 

provides enhanced roll, tilt and heading stability even during momentary

 

loss of satellite signals

 

 

 

New: G3 color display system (optional)

 

New: Engineered enhancements to exceed sealed IP67 rating

 

New: Extended 2 year warranty

 

NMEA 0183 and NMEA 2000® interface

 

Heave, Pitch, Roll and Rate of Turn as standard output

 

Heading updates 1 to 20 Hz

 

BAUD Rate selectable: 4800, 9600, 19200, 38400,115200

 

Fully compatible with on board NMEA 0183 and NMEA 2000® RADAR,

 

 

 

 

ECDIS, AIS, Cameras, SONAR, PC and Autopilots

 

 

 

Compact integrated surface mounting and pole mount

 

Pre-programmed default settings for Heading, Rate of Turn,

 

 

 

 

Course over Ground, Lat/Long position, Time & Date

 

 

 

15 meter serial cable standard (30 meter optional)

 

6 meter NMEA 2000® Cable (Optional)

 

CE certified for EMI and RFI immunity

 

Worldwide service