Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

Kolejnice a jeřábové dráhy

SEŘADIT PRODUKTY DLE
Měřící vozík GG-05

Automatický měřický systém pro měření prostorové polohy koleje.

Univerzální držák na kolejnici
Univerzální držák na kolejnici s nucenou centrací pro totální stanici nebo teodolit.
3.900,-
naše cena bez DPH
Speciální měřící přístroj pro koleje
Kombinované měřidlo pro příčný i podélný náklon. Zde je představené měřidlo, které je možné upravit dle přání zákazníka.

 

8.900,-
naše cena bez DPH
Středicí nůžky pro jeřábové dráhy
Středicí nůžky s důlčikem pro soupravu na zaměřování jeřábových drah.
1.400,-
naše cena bez DPH
Měřidlo rozchodu kolejí - jednoduché
Rozchodka kolejí pro snadné měření s požadovanou šířkou stopy může být v rozmezí od - 10 mm do + 40 mm s přesností + / - 1 mm.

 

9.690,-
naše cena bez DPH
Koncový terč pro hranol

Koncový terč s libelou, s úpravou pro upevnění hran. Pro soupravu na měření jeřábových drah. Vyměnitelný za důlčik ve středicích nůžkách.

900,-
naše cena bez DPH
Koncový terč

Souprava na měření jeřábových drah - koncový terč. Standardně dodáván s libelou.  Vyměnitelný za důlčik ve středicích nůžkách.

950,-
naše cena bez DPH
Vodorovné pravítko

Souprava na měření jeřábových drah - pravítko pro měření vodorovných posunů - vyměnitelné za důlčik ve středicích nůžkách.

900,-
naše cena bez DPH
Svislé pravítko s magnetem

Souprava na měření jeřábových drah - pravítko pro měření svislých odchylek se stojánkem.  Stojánek je opatřen magnetem.

1.300,-
naše cena bez DPH
Měřidlo kolejí s převýšením - rozchodka
Měřidlo určené pro různé kombinace uvedené v tabulce.

 

14.360,-
naše cena bez DPH
Rozchodka
Rozchodka na koleje s terčem v ose pro upevnění minihranolu pro rozchod 1435mm.

 

2.800,-
naše cena bez DPH
1 
Kolejnice a jeřábové dráhy

Vybavení pro měření na kolejnicích a jeřábových drahách

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative