Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
geobrčko

Startovací sada GEOBRČKO

Kód: 444777
geobrčko
startovací sada geobrčko
Naše cena s DPH 1.016,40
Naše cena bez DPH
840,-
Běžná cena 890,- bez DPH
Doporučená cena 890,- bez DPH
?
Expedice - Skladem
Výrobce GEOOBCHOD
Katalogové číslo 444777
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce
Dokumenty ke stažení

Startovací sada GEOBRČKO - plastový tubus, zarážeč a 40 ks plastových kolíků GEOBRČKO různých délek. 


Univerzální zarážeč je chráněn užitným vzorem společnosti geoobchod, s.r.o..

Vážené dámy, vážení pánové,

                dovolte, abychom také Vám představili úplnou novinku na českém trhu - plastový kolík GEOBRČKO a to zejména s ohledem na velice kladnou reakci většiny účastníků našeho každoročního „Setkání uživatelů GPS“, konaném v polovině ledna.  Letos bylo přítomno více než sto osob, proto nás tento zájem přesvědčil o skutečnosti, že podobný výrobek na českém trhu schází.

 

                Jedná se o adekvátní náhradu dřevěného kolíku a naši zákazníci ocenili hlavně nízkou hmotnost, velkou skladnost, čistotu při transportu i práci a snadnou manipulaci, zejména v těžce přístupném terénu.

 

Výhody GEOBRČKA:

-          nejlehčí kolík na našem trhu

-          mimořádně jednoduchá manipulace při transportu i instalaci do půdy

-          možnost výběru ze tří délek – 30cm, 50cm, 80cm

-          univerzální zarážeč pro všechny délky

-          lehký teleskopický tubus přes rameno, do kterého se vejde 40 kusů + zarážeč

-          váha naplněného tubusu Geobrčky a zarážečem je pouze 1,8 kg

-          pro popis možno doplnit štítkem

-          délka 30cm může, zejména na stavbách, nahradit ROXOR

-          cena nižší nebo stejná s dřevěným kolíkem

-          není nutné používat kladivo

 

Věříme, že také Vás tato novinka zaujme a budete-li mít zájem o startovací sadu nebo jakýkoliv dotaz, volejte naší bezplatnou linku 800 123 228 nebo přímo paní Marešové 777 748 088 a ta zařídí vše potřebné.

 

Postup ukotvení:

 

1.       Nastavte posuvné očko na zarážeči dle délky použitého GEOBRČKA a dobře utáhněte inbus.

       2.       Provlékněte GEOBRČKO. 

3.       Uchopte zarážeč v horní části a pouhým zamáčknutím do země aplikujte do vybraného místa, což díky špičatému hrotu ve spodní části zarážeče   jde snadno.

 

4.       GEOBRČKO do půdy zarazte do Vámi požadované hloubky.

        5.     Vytáhněte zarážeč a plastový kolík je usazen.