Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Navigace Garmin Nuvi 3790T

Teolda a navigace Garmin Nuvi 3790T

Nikdy bych neřekl, že si na starý kolena vyzkouším moderní navigaci, a tak mě nadchne. U nás na polici se objevila nová krabice s nápisem NUVI 3790. Hned jak jsem ji otevřel, překvapila mě tloušťka asi 9mm a velmi zřetelný displej, který je dobře viditelný i z boku, a když si ho otočíte o 90 stupňů, otočí se i obrazovka. Tak jsem se s Niveldou rozhodli vyrazit na noční výlet a objet nám dobře známá, ale jinak zapomenutá místa. Převážně aktualizované mapy a logická navigace patřila k výborným vlastnostem. Asi hlavně proto je NUVI 3790 dobře prodejná. Po Evropě prostě nezabloudíte, teda pokud nepočítáte, že pojedete do Ruska.

Ve velkých městech je to výborný průvodce pro pěší turisty včetně možnosti využití MHD. V terénu jsme dali přednost topografické mapě a zobrazení terénu bylo v různých částech trochu nepřesvědčivé, ale tam kde byly mapy připraveny, bylo se na co dívat. Nakonec jsme si i zvykli na hlasové ovládání a známá věta IT phone HOME nás vrátilo domů.

Garmin představuje novou navigaci řady Nüvi s unikátně tenkým a elegantním designem. Nuvi 3790T je navigace s vlastním stylem a osobností. Tloušťka navigace je pouhých 8,77 mm. Navigace má překlopný displej, dosud používaný pouze u PDA. FM transmitter, Bluetooth, TMA přijímač, řazení do pruhů, 3D budovy a spousta nových funkcí. Mapy 43 evropských zemí s garancí aktuálních map do 60 dnů od prvního spuštění.

Modelová řada Nüvi 3790 je první navigací na trhu o úhlopříčce 4,3 palce s rozlišením 800×480 pixelů, design samotného přístroje je chromově černý. Navigace řady 3790 je vybavena funkcí multitouch, která umožňuje zoomovat pouhým dotykem a tažením na displeji. Jedinenčá funkce překlopného displeje Vám umožní používat navigaci v režimu na šířku např. v autě, ale při chůzi přepnout do režimu na výšku, tak abyste mohli navigaci pohodlně držet v ruce např. jako mobilní telefon.

Navigace nüRoute TM
Navigace je navržena s maximální inteligencí, aby byla schopná naplánovat vždy tu nejvhodnější trasu. Vlastnost nüRoute myTrend je vyvinuta tak, aby respektovala Vaše zvyky co by řidiče a funkce Traffic Trends zase respektuje časy dopravních špiček. Navržená trasa je tedy optimalizována tak, aby vyhovovala právě vám, jako řidiči a přitom brala v úvahu dobu, kdy jste na cestě.

Funkce reálné fotografie
Křižovateky, které jsou před Vámi jsou na displeji zobrazovány jako reálné fotografie, stejně jako dopravní značky a šipky řazení do pruhů. To vše spolu s obrázky okolní krajiny vypadá na displeji navigace naprosto realisticky.

Rychlostní kamery
Stejně jako v předchozích modelech Nuvi je obsažena databáze rychlostních kamer, která je automaticky updatována při aktualizaci mapy.

Vyvolání pozice parkování
Nüvi 3790 automaticky ukládá pozici zaparkovaného vozu a zobrazuje ji speciální ikonou na displeji, takže k ní kdykoliv můžete navigovat. Stejně tak umožňuje vyhledat nejbližší parkoviště podle Vaší pozice.

Z dalších funkcí umožňuje řada Nuvi 3790T handsfree volání pomocí Bluetooth technologie, využití funkce Garmin Lock, plánování trasy pomocí eCoRoute. Samozřejmostí je databáze bodů zájmů ve všech státech Evropy, které jsou součástí podrobné mapy CityNavigator NT. Přístroje je vybaven aktivním stojánkem, takže veškeré kabely vedou do stojánku a navigaci napájíte pouhým zaklapnutím do stojánku.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nové navigace.

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative