Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Laserový dálkoměr Leica DISTO D8

Nejvšestrannější laserový dálkoměr na světě, vybavený digitálním hledáčkem s vysokou rozlišovací, barevnou obrazovkou 2.4 , 360° snímačem sklonu a bluetooth® technologií. Leica DISTO™ D8 je skutečně světově první dálkoměr nabízející kompletní nové měřicí možnosti.

360° snímač sklonu
Kombinace úhlu a měření délky vám umožňuje určit vzdálenosti, kde konvenční metody selhávají. Horizontální vzdálenost může být určena rychle i za překážku nebo výška stromu či převýšení dvou nepřístupných bodů. Navíc není nutné, aby byl každý bod dobře odrazný, pro měření vzdálenosti.

Digitální hledáček
Díky digitálnímu hledáčku, jeho 4x zvětšení a vysokému rozlišení barevné zobrazovací jednotky 2,4 palce můžete změřit velkou vzdálenost rychle a snadno. Vždy vidíte váš cílový bod velmi jasně a přesně.

BLUETOOTH®
S integrovanou BLUETOOTH® technologií můžete měřené výsledky sdílet ve vašem kapesním PC či notebooku. Jednoduše tak můžete zpracovat naměřená data v Excel®, Word®, AutoCAD® a dalších programech.

Bezplatný software
Součástí dodávky je Leica DISTO D8 je software Leica DISTO™ transfer, který je snadno instalovatelný včetně automatických aktualizací. Ten propojí všechny programy na vašem PC běží pod OS Windows.

Obsah balení (praktické a chytré):
• Přístroj DISTO D8
• Kožené pouzdro
• Ruční oko
• AA baterie
• Cílový talíř
• Ruční / bezpečnostní pokyny
• M certifikát
• Quickstart / Rychlý průvodce
• CD s Leica DISTO™ transferem pro PC

Rysy a výhody:
Měřící rozsah od 0.05 m do 200 m
Přesnost měření ± 1.0 mm precizní, rychlé a spolehlivé měření
BLUETOOTH® bezchybně a rychle uložená data do vašeho PC či Pocket PC Leica DISTOTM Transfer program je součástí dodávky jednoduchý přenos dat pro další zpracování v Excel®, Word®, AutoCAD® nebo dalších Windows programech

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od lasrových dálkoměrů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative