Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Automatické řízení finišeru MOBA

Křesílka na finišeru nejsou extra luxusní, teplo a vůně by mohla být také lepší. Alespoň, že jsme odvedli skvělou práci díky automatickému řízení MOBA.

MOBA-matic je nejuniverzálnější ovládací systém pro finišery asfaltového povrchu silnic, silniční frézy a další dostupné mobilní aplikace. Kombinuje kontrolér a intuitivní HMI ovládáním (člověk-stroj) v jednom pouzdře a umožňuje integraci nepřeberného množství sensorů pro urovnání a řízení sklonů a spádů. Rozličné konfigurační možnosti zaručují optimální přizpůsobení stroji i operátorovi. Vše je možné jednoduše ovládat pouze přes 4 tlačítka. Terénní odolnost, široká škála sensorů a snadnost použití jsou důvodem, proč je tento systém oblíben u profesionálů pracujících na stavbách silnic.

Dovolte našim více než třicetiletým zkušenostem s návrhem a výrobou řízení stavebních strojů, aby přinesly užitek i vám na vaší další zakázce.

» Nejrozsáhlejší škála sensorů, které vyhoví všem podmínkám na staveništi: Sonic-Ski®,Big Sonic-Ski®, čidla příčných sklonů, rotační čidla, čidla provázku či drátu, dvojitá ultrazvuková čidla, laserový přijímač, …
» Jednoduchá modulární architektura systému – prostě zasuň a asfaltuj
» Snadné nastavení
» Vysoce přesné, bezpečné a spolehlivé v každé aplikaci
» Adaptibilní pro každý hydraulický systém
» Zvýšení výkonu pomocí individuální optimalizace
» Schopnost práce ve 3D
» Společné kabely sensorů
» Technologie CAN (komunikace v reálném čase; otevřená pro nové technologie sensorů nebo pro master řídící systémy strojů)

Průměrování u Sonic-Ski®
Pět oddělených ultrazvukových měření se vykoná 11x za sekundu. Nejlepší tři měření se zprůměrují sensorem pro výpočet průměrné výšky. Průměrováním a filtrováním se vyloučí malé nepravidelnosti z výsledného měření. Hlavní výhoda měření na pěti bodech v jednom okamžiku proti konkurenčním měřením jedním čidlem.

Průměrování na více Sonic-Ski® sensorech
Kombinováním tří sensorů Sonic-Ski® umožnilo snímat část povrchu země v několika prostorově oddělených bodech. Vyrovnávací systém MOBA-matic vypočte dodatečnou hodnotu průměru z těchto měření a odvodí virtuální referenční úroveň. Nová výhoda: Dokonce I nerovnost pokrývající větší část zemského povrchu (například zvlnění silnice) bude vyhlazena bez problémů. Z tohoto důvodu nový systém pracuje účinněji než jednoduchý Sonic-Ski®. Kombinace dvou průměrovacích systémů umožňuje snímat téměř všechny povrchy bez ohledu na to, v jakém jsou stavu. Navíc můžete vybrat dotykem klávesy, zda se má reference duplikovat pouze s jedním snímačem Sonic-Ski®, nebo zda se má použít průměrovaná hodnota měření všech sensorů. Výsledkem je zcela vyrovnaný povrch.
Bezkontaktní průměrovací zvukový systém Big Sonic-Ski® vytváří nejrovnoměrnější povrch silnice a zlepšuje kvalitu potahu.

Výhody systému Big Sonic-Ski®

» Hladký potah
» Prokazatelně zlepšená rovnoměrnost
» Bezkontaktní snímání podélného sklonu
» Vyhlazené přechody
» Není nutná umělá reference
» Zlepšená manévrovatelnost finišéru
» Snímání před a za strojem
» Samostatné použití každého sensoru pro řízení podélného sklonu
» Snadná montáž pouze jedním člověkem
» Jednoduché nastavení systému
» Lze kombinovat různé typy CAN sensorů

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative