Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Laserový dálkoměr HANS

Tiger Woods by se na nás nemohl dívat, jak měříme vzdálenost novým dálkoměrem. On by ji asi odhadnul s přesností na centimetr, zatímco my si ji tady změříme s přesností 1,5mm. I doma jste kolego prkna do kamen nemusel měřit tak přesně. Vím, že máme přístroje otestovat, ale moji výšku a obvod těla prosím nikde nezveřejňujte.

Laserový dálkoměr (metr) s novou technologií SX10. Dosah dálkoměru je 70m s přesností 1,5mm. Rozšířené výpočetní funkce a bohaté příslušenství.

Nová generace dálkoměrů HANS nabízí novou výkonost při měření

Nový nadčasový procesor s novými možnostmi SX10
Dálkoměrná rodina HANS využívá nový měřicí procesor SX10 založený na patentovaném ASIC systému, což přináší o 150% rychlejší měření a o 125% větší přesnost. Po stlačení měřícího tlačítka pocítíte novou sílu HANS technologie. Pracovat s HANS technologií se líbí všem projektantům, stavařům, měřičům a všem lidem, kteří potřebují denně měřit rychle a přesně.

Měření a vytyčování
CA 770 nabízí úplně nové zkušenosti pro měření. Nabízí měření, sčitání i odčítání délek. Jednoduše najdete požadovanou vzdálenost pro vytyčení. Pokud potřebujete nastavit váš stroj do vzdálenosti 2,55m od zdi, není nic jednoduššího pro laserový dálkoměr CA770, aby vás přesně navedl do požadovaného místa. Zkuste měřit s dálkoměrem CA770, a už ho nebudete chtít vrátit.

Nepřístupná měření
Díky Pythagorově výpočtu, nabízí dálkoměr CA770 možnost měření i na místech, kde to do této doby nebylo možné. Poodstupte od měřené linie a měřte trojúhelník nebo i více a CA770 vám převede měření do trojúhelníku a dokonce vám je i sečte. HANS vám nezapomene pomoci, když budete bezradní.

Výpočet plochy a objedmu
CA770 nabízí rychlé násobení naměřených délek (včetně sečtených délek nebo jinak vypočtených), čímž na obrazovce ukazuje obsah nebo objem pravoúhlého obrazce. Je to jeddnoduché a zkusit to ješě dnes.

Volitelné jednotky
Pokud měříte v různých státech a potřebujete převést vaše měření do jiných jednotek, není nic jednoduššího pro CA770 vám nabídnout všechny světově užívané jednotky délek, obsahu a objemu. (metry, , feet, food, inch, , nohy a palec se zlomkem nebo desetinným místem)

Model NO. CA770
Rozsah měření* 0.005m ~ 70m
Rozlišení 0.0001m
Přesnost* ±1.5mm
Měření rychlostního* 0.5 sekundy
Laser píše 650 nm, třída 2, <1mW
Velikost paprsku 25mm @30M
Baterie 2x AA baterie
Životnost baterie* 10,000 měření
Velikost 110mm x 45mm x 30mm
Vodotěsnost IP52
Operační teplota -5°C ~ 40°C
Skladovací teplota -20°C ~ 60°C
Automatické vypnutí laser 30 sekundy
zařízení 180 sekundy
Časovač 3 ~ 15 sekundy (volitelný)

* měřitelná délka a přesnost je závislá na tom, jak dobře se laserové světlo odráží z povrchu cíle a na prostředí, kterým paparsek prochází

Standardní příslušenství
1. Přepravní pouzdro 1x
2. Laserový dálkoměr CA770 1x
3. Průhledná ochranná fólie 1x
4. AA baterie 2x
5. Řemínek na ruku 1x
6. Strojírenská tužka 1x
7. Provozní návod 1x

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative