Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Transform 2011

Trochu mi změny souřadnicových systémů nedělají dobře na žaludek, ale Transform 2011 mi hned vylepšil náladu. Je vidět, že jsou v geoobchodu na změny připraveni.

Kompletní instalace TRANSFORM 2011 k dispozici!

Transform je certifikovaný software pro převod Vašich naměřených WGS-84 (ETRS89, ETRF200) souřadnic do systému S-JTSK a obráceně. Jedná se o plně Windowsovou aplikaci, využívající transformační algoritmy a postupy prof. Jana Kosteleckého včetně Jungovy dotransformace. Hlavní předností je nová globální transformace i transformace určená pomocí vybraných bodů z databáze ident. bodů a jejich kontrola v mapovém zobrazení, či zadáním poloměru okruhu výběru. Nových 40 000 identických bodů zpřesňuje určení lokální deformace v S-JTSK. Navíc je možné tento program a jeho databázi využívat pro archivaci Vašich naměřených bodů a usnadnit si dohledání všech protokolů, které Vám během zpracování vzniknou.

ŘEŠENÍ PRO VŠECHNY VÝROBCE GPS PŘÍSTROJŮ
Transform je univerzální program, kterým je možné transformovat WGS-84 / ETRF / ETRS souřadnice z různých protokolů, všech výrobců GPS techniky (ASHTEH, THALES, SPECTRA PRECISION, JAVAD, STONEX, SOUTH, LEICA, …) do systému S-JTSK. Navíc obsahuje makra pro Word či jiné textové editory, kterými převede Váš anglický protokol do češtiny. Součástí je také standardizovaná technická zpráva, která byla vypracována na základě požadavků ZÚ. Různé výstupy včetně tvaru *.wpt pro nahrání souřadnic do Vašeho přijímače, Vám také usnadní práci s GPS. I jeho další podpůrné funkce zjednodušují a zpřehledňují transformace.

JEDNODUCHOST A SPOLEHLIVOST
Jednoduchost a spolehlivost kompletního systému Transform je dána dlouhodobým vývojem tohoto produktu. Kontroly, které jsou do systému zabudovány, Vás upozorní na všechny nestandardní operace. Do Transformu je zahrnut model kavazigeoidu, který zpřesňuje výškovou složku transformace především v horách. Zkuste si DEMO verzi, kterou si stáhněte na našem webu, a přesvědčte se o kvalitách tohoto programu.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative