Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Řízení bagru - DigPilot

Vykopat lanýže je pro DigPilot hračka. Asi si bagr s DigPilotem budeme půjčovat častěji.

DigPilot snadno navádí bagr a poskytuje informace, které potřebujete pro přesné a účinné kopání. Monitorujte vaše lžíci a umožńuje ji umistit s cm přesností do požadované polohy. Systém DigPilot Vám pomáhá kopat přesně prosté i nakloněné roviny, příkopy a profily. Nejenom používání DigPilot je jednoduché, ale i jeho instalace, která nezabere více než hodinu a můžete si jí udělat i sami.

Vývojem senzorů a operačního software, který byl vyvynutý ve spolupráci s profesionály nabízí DigPilot spolehlivý a inteligentní systém pro zemní práce. Systém zaručuje uživatelům vysokou produktivitu, efektivitu a přesnost výkopových prací. Výhodou je jeho nasaditelnost na jakýkoliv dostupný bagr včetně přídavných náklopných lžic. DigPilot umožňuje základní podélné hrabání 1D, který vám umožní vykonávat většinu běžných zemních prací. Přidáním příčného a podolného sensoru s kompasem získáte 2D systéme. Dalším rozšířením je přidání GPS aparatury, kterou získáte 3D systém. Přidáním náklopného senzoru na nakloněnou lžíci bagru získáte další možnosti pro práci se zeminou.

Na první pohled má obsluha přehledné a dobře čitelnou obrazovku, která zobrazuje všechny potřebné údaje ke kopání a nakládání včetně zabezpečení zakázaného prostoru. Kromě zobrazení umí DigPilot vydávat řídící zvukové signály. DigPilot je nejdokonalejší systém na trhu, včetně nárazuvzdorným a vodotěsných senzorů. Všechny senzory jsou propjitelné WiFi na 50m a aktivují se automaticky po zapnutí řídící jednotky. V plném provozu pracují nabité senzory více než jeden týden. Velkou výhodou je i dokonalé ovládání pod vodu bez nutnosti úpravy systému. DigPilot je prvním výrobcem, který začal pro spojování senzorů používat WiFi spojení. Samotná instalace je tím pádem velice jednoduchá a nezabere více než půl hodiny. Nastavení a otestování je také velmi jednoduché a nezabere také ani půl hodiny. Velmi jednoduchá a rychlá. Objednejte si předvedení na vašem bagru.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative