Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Rotacni laser NEDO PRIMUS H2N

Dost dlouho nám trvalo, než jsme přišli na co se dá použít nový Primus H2N. Ale teď už Primus H2N nikomu nepůjčíme a asi ani neprodáme. V hospůdce neproti mají všichni hosti stejnou míru a všem se nám tam líbí ještě víc. Jinak co jsem studoval rotační laser Primus H2N, tak je to nejvšestranější rotační laser, který znám. Umí nejenom vágrys, ale i nakloněnou rovinu i ve dvou osách. Rychlost otáčení dovoluje rotační laser NEDO Primus H2N použít i pro automatické řízení stavebních strojů, jako jsou bagry, grejdry, dozery, …

Již několik let se firma NEDO snaží dohnat konkurenci v segmentu rotačních laserů. Postupně uvedla na trh zajímavé a spolehlivé rotační lasery a právě PRIMUS je jejich povedeným přístrojem, který splní všechny parametry, kladené běžným provozem, na 110%. Protože dnes rotační lasery nahrazují klasické nivelační přístroje, dá se očekávat, že právě tento rotační laser bude velmi oblíbeným a to nejen pro svjí nízkou cenu, ale i spolehlivost a jednoduchou opravitelnost a seříditelnost. Pokud si totiž pořídíte komplikovaný rotační laser, musíte počítat s jeho nákladnější údržbou. Myslím si, že je před nákupem vhodné si uvědomit, co s přístrojem budete chtít dělat.

Jedná se o rotační laser pro libovolně defonované roviny – diodový rotační laser s viditelným paprskem a výměnnou, dobíjecí NiMH baterií slouží k vytvoření vodorovné nebo svislé roviny na všech stavbách. Laser lze použít pro přenášení výšek, stavební nuly, apod. Je použitelný i pro vytvoření svislé roviny, čímž se jeho použitelnost stává univerzální. Ve své cenové kategorii je jediným laserem, který se umožňuje nastavení šikmé roviny, a to až do 10%. Sklon lze použít pro odvodnění cest, chodníků, výkopů bazénů, apod. Pro interiéry je velmi výhodné skenování paprsku a změna rychlosti rotace. Zde je možné bez použití přijímače pokládat podhledy, sádrokartóny, obklady, betonovat, apod. ECO500 nemá žádné stavěcí šrouby. Rovněž přesnost 5mm/50m a dosah až 150m je pro jeho cenovou kategorii vynikající.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od stavebních přístrojů.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative