Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
GPS Ashtech MobileMapper 100

Tedy kolego, zaznamenejte pro náš GIS do nového GNSS/PDA MobileMapper 100: Kávička i dortíček výtečné, milým dodatkem byl kvalitní kulečník a fešná servírka. Sem se musíme vrátit, což jistě najdeme, když má přístroj přesnost pod 50cm bez připojení pozemních stanic.

MobileMapper 100 je nejnovější generace ručních mapovacích přístrojů uvedených na trh firmou Ashtech. Navržen pro sběr dat do GIS a mapování, MobileMapper 100 integruje otevřený operační systém, vestavěné komunikace a výkonnou Ashtech BLADE technologii. Technologie BLADE umožňuje přístroji MobileMapper100 pracovat v extrémních GNSS podmínkách a přitom si udržet vysokou přesnost požadovanou GIS profesionály.

Ashtech MobileMapper 100 poskytuje špičkové parametry v chytrém, kompaktním a lehkém pouzdře, čímž uživatelům dává vrcholné potěšení z práce v terénu. V kombinaci s příslušným programovým vybavením MobileMapper Field nebo s tím, co k tomuto přístroji nabízí obchodní partneři firmy Ashtech, MobileMapper 100 přináší otevřenost, flexibilitu a rozšiřitelnost, které jsou třeba ke zvládnutí jakýchkoli požadavků na mobilní GIS.

Se systémem Windows Mobile 6.5 můžete natáhnout jakoukoli potřebnou utilitu či program do svého přístroje MobileMapper 100, tedy cokoli, co se vám v budoucnu může hodit. Můžete sbírat GIS/GPS body a mapy prostřednictvím GIS aplikace, kterou si vyberete, ať už je to jakýkoli software třetí strany jako ESRI® ArcPad® nebo vlastní aplikace Ashtech.

Využijte výhod, které vám nabízejí obchodní partneři firmy Ashtech. Ať již v lesnictví, v zemědělství, ve správě vodovodních, kanalizačních, elektrorozvodných a komunikačních sítí, při lokalizaci podzemních kabelů atd. Výběr aplikací máte obrovský. Specifické GIS programové či přístrojové řešení v kombinaci s vaším přístrojem MobileMapper 100 představují přesné mobilní GIS řešení “vše v jednom”, což na 100% vyhoví vašim profesionálním požadavkům.

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative