Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
GPS pro zemědělství

GPS X11 PRO s programem GEOAGRI (1-2m)

Kód: 31467519
[zadejtex text]
DOPRAVA ZDARMA
[zadejtex text]
[zadejtex text]
Naše cena s DPH 42.229,-
Naše cena bez DPH
34.900,-
Běžná cena 38.000,- bez DPH
Doporučená cena 38.000,- bez DPH
?
Expedice - Skladem
Výrobce SOUTH
Katalogové číslo 31467519
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

SOUTH X11 PRO je nový PDA / GPS / GSM ruční mapovacích záznamník. Program GEOAGRI zjednodušuje práci v terénu a plně spolurpacuje s programem AGRONOM společnosti AG info.


 

Vysoce produktivní

 

Záznamník SOUTH X11 je nabízen s Windows Embedded Handheld 6.5, 1 GHz procesorem a kvalitním zpracováním. Na tomto přístroji může běžet mnoho různých aplikací kompatibilních s Windows Mobile. 

 

 

Rychlá komunikace a výměna dat

 

Hlavním motivem je zůstat stále ve spojení jak kabelem, tak vzduchem. Proto je k dispozici několik možností. Kompletní připojení nabízí především model X11 PRO - Bluetooth, GSM/UMTS 3.5G, Wi-Fi a můžete vybrat dva konektory pro přímé připojení USB a RS-232. Rozšíření paměti je také k dispozici pomocí SD karty nebo externího FLASH disku. SOUTH X11 je připraven pro všechny práce v kanceláři i mimo ni.

 

  

Výhodné GIS aplikace

 

Záznamník SOUTH X11 PRO je osazen integrovaným 72 kanálovým GNSS přístrojem, který přijímá GPS, GLONASS, BEIDOU, SBAS, QZSS signály, což umožňuje stále kvalitní měření i ve zhoršených podmínkách. Záznamník je tak velkým pomocníkem i pro mapování v GIS a geodetických aplikacích. V mnoha Windows aplikacích. 

 

 

 Vymyšleno pro terénní měření

 

Robustní a vodotěsný design s IP67 certifikací. To vám pomůže ve všech náročných pracích v terénu za sluníčka, deště, sněžení nebo jiné nepřízně počasí. X11 je také certifikovaný jako MIL-STD 810G standard včetně pádu přístroje na beton z výšky 1,5m a práci v teplotách od -30 do + 60 stupňů Celsia.

 

• Zapište vaše data v reálném čase s polohou s metrovou přesností

• Spojte polní data a kancelářské pracovní síly pro maximální efektivitu

• Dosáhněte půlmetrové přesnosti s dodatečným zpracováním Vybalte a začněte používat X11

• X11 je připravený pro použití s kompletním mapovacím řešením

• Uživatelsky příjemný Windows® Mobile 6.5

• Snadno použitelný software pro další aplikace Vytvořený pro mobilní mapování a měření

• Kompaktní a lehký pro optimální použití a pohodlí

• Integrovaná komunikace pro snadný přesun dat

• Přijímač s nabídkou několikadenní životností baterie