Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
GPS pro zemědělství

GPS eXplorist PRO 10 se software GEOAGRI (1-3m)

Kód: 124724
eXplorist PRO 10
DOPRAVA ZDARMA
více
obrázků
eXplorist PRO 10
eXplorist PRO
eXplorist
Naše cena s DPH 22.869,-
Naše cena bez DPH
18.900,-
Běžná cena 26.000,- bez DPH
Doporučená cena 26.000,- bez DPH
?
Expedice - Skladem
Výrobce Ashtech
Katalogové číslo 124724
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce
Dokumenty ke stažení

MAGELLAN eXplorist PRO 10 je další PDA / GPS pro zemědělství ruční mapovací záznamník. Program GEOAGRI zjednodušuje práci v terénu a plně spolurpacuje s programem AGRONOM společnosti AG info.


Bluetooth bezdrátové propojení
Rozšiřitelná SDHC paměť mikro SD
Ekonomické a plně integrované řešení
Extrémně odolný přístroj do tvrdých podmínek
Kompatibilní Windows pro plnou podporu programů jiných výrobců
 
Magellan eXplorist Pro 10 GPS pro zemědělství dociluje vysokou přesnost pod 2m a tím váš GIS systém bude velmi přesný. S tímto jedinečným systémem můžete sbírat velká množství dat prakticky bez námahy a v minimálním čase. Malý, lehký přístroj a odolný eXplorist Pro 10 je určený pro všechny výzvy vašeho sběru dat v terénu.
 
S rychlým 533MHz procesorem, 128MB RAM, a 4GB SD paměti se dá eXplorist Pro 10 nazvat pomocníkem do ruky. Přístroj umožňuje práci s velkými mapovými podklady, které jsou srovnatelné s použitím na vašem PC. Jeho Windows Mobile 6.5 jako standardní operační systém dovoluje vybrat si z mnoha softwarových řešení výslovně určených pro vaše potřeby. Bluetooth komunikace usnadňuje dostat mapové podklady a další data jednoduše do i z přístroje. Bluetooth se také může použít ve spojení s vaším telefonem a získat tak internetové spojení v Explorist PRO 10 přístroji. Další periferie je možné současně ovládat tímto multifunkčním Bluetooth.
 
- Windows mobil 6.5
- Samsung 533MHz S3C2450 procesor 
- Integrovaný Bluetooth v2.0 
- Integrovaný digitální fotoaparát (3.2 megapixel rozlišení) 
- 128MB RAM interní 
- 4GB vnitřní ukládání dat do paměti 
- MicroSD (MicroSDHC kompatibilní) paměťová karta slot 
- WQVGA displej (400 x 240 portrét), sluneční dobře-čitelná transflective barevná dotyková obrazovka 
- 16 bitová barevná obrazovka
- Integrovaný reproduktor a mikrofon 
- 3D kompas, tlakový výškoměr a tlakoměr 
- Napájené 2x AA baterie, stálý až na 15 hodin  
- Integrovaný vysoce citlivý SIRFstar III GPS přijímač a více směrná integrovaná anténa 
- 3m typická přesnost
- 1 k 3 metry po dodatečném zpracování 
- NMEA a SiRF protokoly