Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

GPS pro zemědělství

SEŘADIT PRODUKTY DLE
DOPRAVA ZDARMA GPS eXplorist PRO 10 se software GEOAGRI (1-3m)

MAGELLAN eXplorist PRO 10 je další PDA / GPS pro zemědělství ruční mapovací záznamník. Program GEOAGRI zjednodušuje práci v terénu a plně spolurpacuje s programem AGRONOM společnosti AG info.

18.900,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA GPS X11 PRO s programem GEOAGRI (1-2m)

SOUTH X11 PRO je nový PDA / GPS / GSM ruční mapovacích záznamník. Program GEOAGRI zjednodušuje práci v terénu a plně spolurpacuje s programem AGRONOM společnosti AG info.

34.900,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA GPS SOUTH X5 s programem GeoGIS (0,5m)

Přístroj SOUTH X5 z nové generace ručních přístrojů s velkou přesností až 0,5m a operačním systémem Android je multifunkčním a spolehlivým řešením pro měření a efektivní sběr dat v terénu.

 

64.000,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA GPS SOUTH X6 s programem GeoGIS (0,05m)

Přístroj SOUTH X6 z nové generace ručních přístrojů s vysokou přesností až 5cm a operačním systémem Android je multifunkčním a spolehlivým řešením pro přesné měření a sběr dat v terénu.

 

99.000,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA GPS S750 s programem GEOAGRI (0,3m)

S750 od společnosti SOUTH nabízí vylepšenou submetrovou přesnost 30cm. Program GEOAGRI zjednodušuje práci v terénu a plně spolurpacuje s Portálem farmáře LPIS a programy od společnosti AG info.

59.000,-
naše cena bez DPH
GPS S760 s programem GEOAGRI (0,05m) pro farmáře

S760 od společnosti SOUTH umožňuje měřit v reálném čase s přesností 5cm. Program GEOAGRI zjednodušuje práci v terénu a plně spolurpacuje s Portálem farmáře LPIS a programy od společnosti AG Info.

116.000,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA GPS MobileMapper 120 s programem GEOAGRI (0,3m)

MobileMapper 120 je nejnovější generace ručních mapovacích přístrojů na trhu. Program GEOAGRI zjednodušuje práci v terénu a plně spolurpacuje s programem AGRONOM společnosti AG info.

89.000,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA GPS program pro zemědělství GEOAGRI na PDA

Program pro GPS GEOAGRI zjednodušuje práci v terénu a plně spolurpacuje s programem AGRONOM společnosti AG info.

9.500,-
naše cena bez DPH
GeoGIS pro Android

GeoGIS je profesionální aplikace navržená pro pohodlný a efektivní sběr a úpravu dat v terénu. Jestliže pracujete v terénu a potřebujete sbírat data pomocí GNSS polohy, pak je tato aplikace určena přímo pro vás.

14.000,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Ti5 - Hexagon Agriculture - navigace pro přesné zemědělství

Překvapivě výkonná zemědělská navigace za příznivou cenu, robustní ovládací panel v kovovém těle.

34.900,-
naše cena bez DPH
1 
GPS pro zemědělství

GPS přístroje se software pro zemědělce, farmáře, LPIS

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative