Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
GPS pro lesnictví

GPS MobileMapper 50 (1-2m) do lesa

Kód: 154788
MobileMapper 50
DOPRAVA ZDARMA
MobileMapper 50
Mobile Mapper 50
Naše cena s DPH 48.279,-
Naše cena bez DPH
39.900,-
Běžná cena 42.900,- bez DPH
Doporučená cena 42.900,- bez DPH
?
Expedice - Skladem
Výrobce Spectra Precision
Katalogové číslo 154788
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce
Dokumenty ke stažení

Spectra Precision MobileMapper 50 GPS+GLONASS zařízení je lehký a odolný kapesní přístroj, který v sobě spojuje funkce chytrého telefonu s velkou přesností polohování a sběru dat. Přístroj měří v reálném časem s přesností 1 až 2 m. MobileMapper 50 je velmi výkonný přístroj se 4-jádrovým procesorem, Wi-Fi, Bluetooth a operačním systémem Android 5.1 Lollipop. Umožňuje snadnou instalaci lesnických ale i jiných aplikací. Díky tomu je MobileMapper 50 ideální pro sběr dat GIS a přesné měření v lese. 


Spectra Precision MobileMapper 50 GPS+GLONASS zařízení je lehký a odolný kapesní přístroj, který v sobě spojuje funkce chytrého telefonu s velkou přesností polohování a sběru dat. Přístroj měří v reálném časem s přesností 1 až 2 m. MobileMapper 50 je velmi výkonný přístroj se 4-jádrovým procesorem, Wi-Fi, Bluetooth a operačním systémem Android 5.1 Lollipop. Umožňuje snadnou instalaci lesnických ale i jiných aplikací. Díky tomu je MobileMapper 50 ideální pro sběr dat GIS a přesné měření v lese. 

 

 

 • Přijímač určený pro měření GIS
 • Operační systém Android 5.1
 • Přesné měření GNSS - méně než 1,5 metru v reálném čase a 80 cm při zpracování post-processingem
 • Práce s GPS + GLONASS satelitními systémy
 • Odolný kryt (IP67)
 • Velmi velký 5,3-palcový displej s vysokým rozlišením 1280x720 pixelů, čitelný na slunečním světle a odolnou skleněnou vrstvou GorillaGlass
 • 2 funkční tlačítka, na obrazovce klávesnice Android
 • Integrovaná digitální kamera 13 Mpx
 • Rychlý čtyřjádrový procesor 1,2 GHz a 2 GB paměti RAM a 16 GB vnitřní paměti a možnost rozšíření paměti o MicroSD kartu
 • Rozsáhlá komunikace přes Bluetooth, Wi-Fi a 4G LTE modem
 • K dispozici verze bez GSM modemu (pouze Wi-Fi)
 • Baterie umožňuje 15 hodin práce
 • Přístup ke službám Google (např. Obchod Google Play)