Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Geodetické programy

Komplexní řešení pro mapování nad mračny bodů a práci ve 3D

Kód: 409441
více
obrázků
Naše cena s DPH 48.279,-
Naše cena bez DPH
39.900,-
Běžná cena 72.900,- bez DPH
Doporučená cena 72.900,- bez DPH
?
Expedice - Skladem
Výrobce
Katalogové číslo 409441
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

Prohlížejte a editujte mračna bodů prostřednictvím internetu, zobrazujte půdorys a řezy načteného prostoru, kreslete prvky přímo v 3D prostoru, kombinujte mračna bodů s dalšími daty (technická mapa, ortofoto, katastrální mapa etc.). Barevně klasifikujte body dle nadmořské výšky, intenzity odrazu laserového paprsku nebo dle klasifikačních tříd.


Kreslení v 3D prostoru

  • přístup a editace dat prostřednictvím internetu
  • neomezené 3D editační možnosti s podporou plnohodnotného kreslení v 3D prostoru
  • nový přístup zobrazování mračna bodů v aplikaci LAS
  • bezešvá mapa mračna bodů v různých stupních podrobnosti v případě serverového řešení
  • barevné zobrazení mračen dle intenzity odrazu, klasifikačních tříd či výšky
  • zobrazení dynamických řezů dle požadovaného stupně podrobnosti
  • tvorba inteligentních přehledek pro prohlížení fotografických záznamů

Novinky a změny:
- Vylepšení možností generování TIN z povinných hran 2D mapy jejich vyjmenováním v konfiguračním souboru s možností určit typ hran (L,P,R,U,O)
- Možnost využití DMR5G v kombinaci s geodetickým měřením i vyhodnocením mračen bodů v jedné aplikaci
- Vyhotovení DMT ve formě WKB souboru a jeho následnému uložení do 3D DXF
- Generování vrstevnic nad DMT
- Uložení DMT do textových souborů pro ATLAS (PBD a PSP)
- Vylepšení exportu vrstevnic a dalších prvků s konstantní výškou pomocí atributu připojenému k prvku do 3D DXFUkázka využití aplikace Laserscan pro zpracování DMT a vrstevnic z geodetického měření


Aplikaci Laserscan lze využít pro vytvoření DMT z klasického geodetického měření nebo jeho kombinace s digitálním modelem reliéfu DMR5G.Ukázka využití aplikace Laserscan pro generování vyhlazených vrstevnic z geodetického měření


Video ukazuje rozdíl mezi nevyhlazenými a vyhlazenými vrstevnicemi.