Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

Geodetické programy

SEŘADIT PRODUKTY DLE
TRANSFORM MAX 1710 verze 2

Inovovaný TRANSFORM MAX je software určený pro transformace mezi různými souřadnicovými systémy a nabízí jednoduché vygenerování technických zpráv, vytyčovacích protokolů.

9.900,-
naše cena bez DPH
TRANSFORM MAX verze 4 RTK

Inovovaný TRANSFORM MAX je software určený pro transformace mezi různými souřadnicovými systémy a nabízí jednoduché vygenerování technických zpráv, vytyčovacích protokolů.

12.900,-
naše cena bez DPH
upgrade na TRANSFORM MAX 1710 verze 2

Inovovaný TRANSFORM MAX je software určený pro transformace mezi různými souřadnicovými systémy a nabízí jednoduché vygenerování technických zpráv, vytyčovacích protokolů.

1.900,-
naše cena bez DPH
Glevel v1.5

Nový Glevel je program určený pro výpočet nivelačních zápisníků jak ze všech digitálních nivelačních přístrojů, tak ze zapsaných nivelačních zápisníků. Testovací verze k dispozici na vyžádání.

4.900,-
naše cena bez DPH
upgrade Glevel v1.5

Nový Glevel je program určený pro výpočet nivelačních zápisníků jak ze všech digitálních nivelačních přístrojů, tak ze zapsaných nivelačních zápisníků.

1.900,-
naše cena bez DPH
Gload verze 3.33

Nový Gload je program určený pro stažení dat a natažení souřadnic z totálních stanic NIKON, SPECTRA PRECISION, SOUTH, SOKKIA, TOPCON, a na vyžádání i dalších.

1.900,-
naše cena bez DPH
Komplexní řešení pro inženýrskou geodézii

GeoStore V6 poskytuje robustní grafické prostředí, které je schopné pracovat se statisíci grafických prvků obsahujících i negrafické databázové atributy. Pořizujete data pro digitální technickou mapu města, průmyslového závodu? Naší linkou jste schopni aktualizovat Jednotnou digitální technickou mapu kraje, stejně snadno, jako pořizovat běžné mapové podklady, zaměření skutečných provedení staveb, vyhodnocení odchylek kontrolního měření.

29.900,-
naše cena bez DPH
Komplexní řešení geodetických prací v katastru nemovitostí

GeoStore V6 poskytuje robustní grafické prostředí, ve kterém jsou informace z VFK (SGI+SPI), převedeny na grafické prvky, jež obsahují SPI ve formě negrafických databázových atributů. Naší linkou zpracujete novou DKM pro celé katastrální území v rámci pozemkové úpravy stejně snadno, jako běžné geometrické plány!

29.900,-
naše cena bez DPH
Komplexní řešení pro mapování nad mračny bodů a práci ve 3D

Prohlížejte a editujte mračna bodů prostřednictvím internetu, zobrazujte půdorys a řezy načteného prostoru, kreslete prvky přímo v 3D prostoru, kombinujte mračna bodů s dalšími daty (technická mapa, ortofoto, katastrální mapa etc.). Barevně klasifikujte body dle nadmořské výšky, intenzity odrazu laserového paprsku nebo dle klasifikačních tříd.

39.900,-
naše cena bez DPH
Komplet GEUS 23.0 + GEOMETR 18.0 + GeusNET 3.0

Kompletní sada (bundle) programů Geus verze 23.0, Geometr 17.0 a programu GeusNET verze 3.0

30.000,-
naše cena bez DPH
GEUS 23

Tato verze SW GEUS v prostředí MS Windows zohledňuje vyhlášku č. 164/2009 jež je novelou vyhlášky č. 26/2007

24.800,-
naše cena bez DPH
GeusNET verze 3.0, nadstavba programu GEUS

Nadstavba programu Geus umožňující automatický výpočet souřadnic a výšek stanovisek z naměřených dat s využitím vyrovnání metodou nejmenších čtverců.

7.899,-
naše cena bez DPH
GEUS - GEOMETR 18

Geodetický program umožňující poloautomatické vytváření tabulek geometrických plánů.

8.900,-
naše cena bez DPH
GEUS 23.0 Standart

Pouze výpočetní část bez grafického rozhraní ...

11.890,-
naše cena bez DPH
ATLAS - digitální model terénu - Light

Atlas DMT umožňuje zpracovávat výškopisná data

40.000,-
naše cena bez DPH
ATLAS - řezy - Light

Podélné profily a příčné řezy podle trasy v situaci.

25.000,-
naše cena bez DPH
Geodetické programy

Geodetické programy

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative