Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Drons

UAV Aero-M

Kód: 12475
UAV Aero-M
Aero-M
Naše cena s DPH 180.290,-
Naše cena bez DPH
149.000,-
Běžná cena 189.000,- bez DPH
Doporučená cena 189.000,- bez DPH
?
Expedice - 5 dní
Výrobce
Katalogové číslo 12475
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

UAV Aero-M je řešení typu vše v jednom, umožňující vytváření leteckých map viditelného spektra ve velmi vysokém rozlišení. Platforma s pevným křídlem nabízí neskutečnou vytrvalost a rozsah pokrytí, se 40 minutami letového času a více než 100 hektary rozlohy pokrytelné oblasti.


Balíček dronu Aero-M obsahuje fotoaparát Canon SX260 s vysokým rozlišením 12 MP a skvělý nástroj pro zpracování obrazového materiálu Pix4Dmapper 3DR Edition software, který dokáže vytvořit vysoce přesné georeferencované letecké mapy. Aero-M je doručován ve vysoce odolném přepravním boxu vyrobeném na míru, který udržuje všechny komponenty v bezpečí a jednoduše dostupné a zajišťuje, že budete vždy okamžitě připraveni k mapování.

UAV Aero-M obsahuje:

Pixhawk autopilot systém
Canon SX260 alternativním firmwarem 3DR EAI a unikátním držákem pro provoz na UAV
Vysílačku Spektrum DX7s
Telemetrii s frekvencí 433 MHz (frekvence používané v EU)
Dvě letové baterie
Souprava náhradních dílů
Přepravní box
Pix4Dmapper LT 3DR Edition (pouze pro Windows)

Specifikace:

Pixhawk autopilot systém
Motor: Tiger Motor 2820 830 kV
Vrtule: Gemfan 11×7
Letová baterie: 4S 6000 mAh 35C LiPo
Váha letounu s baterií: 3 kg
Rozměry: 188 cm rozpětí křídel, 129 cm délka
Rozměry přepravního boxu: 154 cm x 37 cm x 39 cm
Nosnost: 500 g
Dosah vysílačky: 1 km*
Letový čas: 40 min*
Maximální rychlost větru, ve které je možno operovat: 40 km/h
Rozloha mapované oblasti: cca 1 km2*
Rozlišení výsledného ortofota: cca 5 cm na pixel
Přesnost ortomozaiky: 1-5 m
Servo Henge MD933
Propojení Dubro control
Externí LED indikátory a USB port
Digitální senzor rychlosti
Minimální rychlost: 9.8 m/s
*Specifikace odráží hodnoty při ideálních operačních podmínkách. Přírodní a klimatické podmínky mohou ovlivnit letový čas, rozsah mapované oblasti či rozlišení.

 

Upgrade na Pix4Dmapper Pro 3DR Edition: Aero-M obsahuje také Pix4Dmapper LT 3DR Edition – silný nástroj pro vytváření dvourozměrných map. Pro přístup ke kompletně funkční 3D verzi Pix4Dmapperu, obsahující exportování DSM a 3D modelů terénu, editaci ortomozaiek a kalkulátor indexu, klikněte na následující odkaz: Pix4Dmapper Pro 3DR Edition!

 

OSD/FPV systém: Zvolte systém On-Screen-Display a First-Person-View pro živý přenost videa s telemetrickými daty. Tento kit je doručován s plně synchronizovanou a nakonfigurovanou kamerou Sony HAD 520, modulem MinimOSD On-Screen-Display, 5,8 Ghz bezdrátovým video přenosem a vysílačem a dvěma 900 mAh LiPo bateriemi. Poznámka: Tento systém již obsahuje zařízení pro sledování videa – LCD displej.

Pozemní stanice: Telemetrický modul vám umožní komunikovat s vaším letounem bezdrátově, zároveň poskytuje jednoduché využívání přenášeného živého videa.

Extra baterie: Aero-M obsahuje dvě letové baterie. Vyberte si tuto možnost a specifikujte počet přídavných baterií, abyste dokázali se svým Aero-M vytvořit ještě více map!