Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Drons

Dron X8-M

Kód: 12465
X8-M
Naše cena s DPH 180.290,-
Naše cena bez DPH
149.000,-
Běžná cena 189.000,- bez DPH
Doporučená cena 189.000,- bez DPH
?
Expedice - 5 dní
Výrobce
Katalogové číslo 12465
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

X8-M je perfektní nástroj umožňující vytváření leteckých map viditelného spektra ve velmi vysokém rozlišení.


Tato platforma umožňuje přelety nízko nad zemí a vysoce přesné mapování, s plně funkčním záložním systémem pro zvýšení spolehlivosti. Jedná se o dron, se kterým je lehké létat a operovat ve vzduchu. X8-M může vzlétnout a přistát i na těch nejtěsnějších místech, což z něj dělá stroj schopný práce v jakémkoliv typu terénu. A protože X8-M dokáže létat nízko a i při pomalých rychlostech, je schopen zachytit fotografie na takové úrovni detailů a přesnosti, kterých je nemožné dosáhnout při použití klasických pilotovaných letounů nebo satelitů.


Balíček X8-M obsahuje fotoaparát Canon SX260 s vysokým rozlišením 12 MP a skvělý nástroj pro zpracování obrazového materiálu Pix4Dmapper 3DR Edition software, který dokáže vytvořit vysoce přesné georeferencované letecké mapy. X8-M je dodáván ve vysoce odolném přepravním boxu vyrobeném na míru, sloužící k uchování všech komponentů v bezpečí a jednoduše dostupných, což zajišťuje, že budete vždy připraveni k mapování.

 

X8-M obsahuje:

 • Pixhawk autopilot systém
 • Canon SX260 alternativním firmwarem 3DR EAI a unikátním držákem pro provoz na UAV
 • Vysílačka Spektrum DX7
 • Telemetrii s frekvencí 433 MHz (frekvence používané v EU)
 • Dvě letové baterie
 • Souprava náhradních dílů
 • Přepravní box
 • Pix4Dmapper LT 3DR Edition (pouze pro Windows)

Specifikace:

 • Pixhawk autopilot systém
 • Motory: SunnySky V2216-12 800 kV II
 • Vrtule: APC 11X4.7 SFP (4), APC 11X4.7 SF (4)
 • Letové baterie: 4S 10000 mAh 10C lithium polymer
 • Váha letounu (s baterií): 3.5 kg
 • Rozměry letounu: 35 cm x 51 cm x 30 cm
 • Rozměry přepravního boxu: 154 cm x 37 cm x 39 cm
 • Nosnost: 200 g
 • Dosah vysílačky: 1 km*
 • Letový čas: 14 min*
 • Maximální rychlost větru, ve které je možné operovat: 11 m/s
 • Rozloha mapované oblasti: cca 0.1 km2*
 • Rozlišení výsledného ortofota: cca 2 cm na pixel
 • Přesnost ortomozaiky: 1-5 m