Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Drons

Dron 3D Robotics Iris

Kód: 12495
3D Robotics IRIS
Naše cena s DPH 24.200,-
Naše cena bez DPH
20.000,-
Běžná cena 21.000,- bez DPH
Doporučená cena 21.000,- bez DPH
?
Expedice - 5 dní
Výrobce
Katalogové číslo 12495
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

3D Robotics IRIS+ je vaší vstupenkou do úžasného světa letecké fotografie a videa. Pořídit záběry z neobvyklých perspektiv ještě nikdy nebylo snazší.

 


Ready to Fly – S dronem 3D Robotics IRIS+ získáte vše, co potřebujete k letu. Jednoduše nasaďte vrtule, nabijte baterii a můžete letět. Ručně s přiloženým vysílačem nebo autonomně přes Váš PC, Mac nebo Android zařízení.


3D Robotics IRISje vaší vstupenkou do úžasného světa letecké fotografie a videa. Pořídit záběry z neobvyklých perspektiv ještě nikdy nebylo snazší. Díky v současnosti nejlepší řídící jednotce na trhu Pixhawk od amerických vývojářů 3D Robotics se z Vašeho dronu IRISstává letecký robot, který je připraven autimaticky letět tam, kam si přejete, to vše při zachování stability kamery srovnatelné se záběry ze stativu, díky dvouosému gimbalu s brushless technologií.

 
6
 
 
 
11

3D Robotics IRIS+ je chytrý a jednoduchý zároveň. Můžete létat manuálně pomocí rádiového vysílače nebo využít jedinečnou funkci 3PV Follow Me, která Váš IRISpromění v automatického kameramana. Celý svět fotí selfie fotky, vystupte z davu a vytvářejte selfie letecká videa. Jednoduše spusťte intuitivní aplikaci na svém tabletu nebo smartphonu, ten ponechte v kapse, a dron vás bude automaticky následovat, ať jedete na kole, plujete na windsurfu, běháte nebo jedete autem nebo na motorce. Plně naložený IRISVám dá až 16 minut letu.

 
 

Každý 3D Robotics IRIS(Ready To Fly) obsahuje letovou řídící jednotku Pixhawk (autopilot), rádiový ovladač, akumulátor s vysokou kapacitou, nabíječku, fixní držák GoPro (3, 4) kamery. Tedy vše proto, aby se z IRISstal Váš osobní letecký fotograf.

 • letový čas 16-22 minut *
 • Nosnost 400 g
 • Integrované LED osvětlení na všech ramenech pro jistotu správné orientace dronu za každé situace
 • Rádiový ovladač se základními telemetrickými údaji přímo na displeji
 • Šroubovací vrtule s funkcí samoutahování pro snadnou výměnu a jistotu správného utažení po celou dobu letu

* v závislosti na stylu letu, okolní teplotě a dalších parametrech

 
8
 
 
 
9

Follow Me – technologie od 3D Robotics, která promění Váš dron v hands-free kameramana. IRIS+ může být jednoduše nastaven tak, aby následoval jakékoliv Android zařízení vybavené GPS a OTG.

Follow Me nespočívá jen v následování dronu za Vámi, IRISnavíc řídí kameru přes gimbal tak, že jste stále uprostřed záběru.

IRIS+ obsahuje:

 • Ready-to-fly IRIS+ kvadrokoptéra
 • Pohonný akumulátor a nabíječka
 • Rádiový ovladač a bezdrátové telemetrické moduly
 • Čtyři prodloužené nohy pro použití s gimbalem (gimbal se prodává samostatně)
 • Základní sada nářadí
 • Manuál a Pre-Flight Checklist