Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

Dřevěné a plastové kolíky

SEŘADIT PRODUKTY DLE
Startovací sada GEOBRČKO

Startovací sada GEOBRČKO - plastový tubus, zarážeč a 40 ks plastových kolíků GEOBRČKO různých délek. 

820,-
naše cena bez DPH
Plastový kolík GEOBRČKO 30 cm

GEOBRČKO 30cm by mělo především nahradit roxor pro dočasnou stabilizaci. Pro ukotvení je nutno objednat i speciální vytloukač.

Balení: 100ks

3,50
naše cena bez DPH
Plastový kolík GEOBRČKO 50 cm

GEOBRČKO 50cm by mělo především nahradit roxor nebo dřevěný kolík pro dočasnou stabilizaci. Pro ukotvení je nutno objednat i speciální kovový zaražeč.

Balení: 100ks

5,50
naše cena bez DPH
Plastový kolík GEOBRČKO 80 cm

GEOBRČKO 80cm by mělo především nahradit roxor nebo dřevěný kolík pro dočasnou stabilizaci. Pro ukotvení je nutno objednat i speciální kovový zaražeč.

Balení: 100ks

6,50
naše cena bez DPH
Univerzální zarážeč pro GEOBRČKO 30/50/80 cm

Univerzální zarážeč pro plastové kolíky GEOBRČKO všech délek. Zaražeč + imbus

290,-
naše cena bez DPH
Vytloukač pro GEOBRČKO

Vytloukač pro GEOBRČKO 30 cm. Použijte pro kamenitou nebo trdou půdu. Vytloukač + imbus

290,-
naše cena bez DPH
Seříditelný plastový tubus pro GEOBRČKO

Plastový tubus je seřiditelný podle použité délky geobrček.

290,-
naše cena bez DPH
Vytyčovací hranol pro Zarážeč GEOBRČKO

Vytyčovací minihranol je volitelné příslušenství pro snadné a rychlé vytyčovaání s Geobrčky

2.900,-
naše cena bez DPH
Příložná libela pro zarážeč GEOBRČKO

Samostaná příložná libela pro přesné ustavení geobrčka do svislé pozice.

190,-
naše cena bez DPH
Zátka pro přesné centrování na GEOBRČKO

Zátkou se ucpe geobrčko zaražené na úroveň země. Zátka má tečku pro přesnější centrování.

20,-
naše cena bez DPH
Popisovatelná destička - bílá nebo žlutá

Pro jednoduché popsání GEOBRČKA se používá plastová vizitka s dvěma zářezy.

6,-
naše cena bez DPH
Nůžky na zkrácení Geobrčka

Nůžky pro jednoduché zkrácení. Geobrčko zastřihnete podle vašich potřeb i v terénu.

370,-
naše cena bez DPH
Lepící pásky pro barevné označení (sada 10ks)

Jednoduše označíte plastové kolíky, zda patří pro vytyčení kanalizace, vody, plynu, elektriky, ...

80,-
naše cena bez DPH
L Imbus pro dotažení kroužku

Imbus 3mm pro seřízení kroužku na univerzálním zaražeči.

10,-
naše cena bez DPH
Dřevěný sušený kolík - 35cm

Dřevěný sušený kolík 3 x 3 cm ( ± 3mm ). Kolík je na vrchní části opatřen červenou barvou. Špička dřevěného kolíku je seříznuta ze dvou stran.

Balení: 25ks

6,10
naše cena bez DPH
Dřevěný sušený kolík - 50cm

Dřevěný sušený kolík 3 x 3 cm ( ± 3mm ). Kolík je na vrchní části opatřen červenou barvou. Špička dřevěného kolíku je seříznuta ze dvou stran.

Balení: 25ks

6,50
naše cena bez DPH
Dřevěné a plastové kolíky

Dřevěné a plastové kolíky pro vyměření.

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative