Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Autonavigace GPS Garmin

Garmin Nuvi 56 Lifetime Europe 45

Kód: 213100
nüvi 56
Naše cena s DPH 4.199,91
Naše cena bez DPH
3.471,-
?
Expedice - Neznámá
Výrobce Garmin
Katalogové číslo 213100
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

5" GPS s mapami celé Evropy se službou Lifetime.


5" navigace s mapami celé Evropy a bezplatnou aktualizací.

Navigace řady Garmin nüvi 56 / nüvi 56T / nüvi 66 / nüvi 66T Lifetime Europe45 patří k jednoduchým, přenosným automobilovým navigacím, které řidiče nezatěžují řadou složitých a často zbytečných funkcí. I přesto, že se jedná o jednoduché navigace, všechny uvedené přístroje obsahují podrobné navigační mapy kompletní Evropy (45 zemí), včetně důležité bezplatné doživotní aktualizace.


Jaký je rozdíl mezi jednotlivými modely navigací?
Modely nuvi 56 a nuvi 56T jsou vybaveny přehledným  PŘEKLOPNÝM 5" displejem, modely nuvi 66 a nuvi 66T pak displejem s úhlopříčkou 6". Displej s úhlopříčkou 5" je dostatečně velký a přehledný i pro starší řidiče, pokud máte přesto obavy z čitelnosti displeje nebo pokud bude u vás v autě navigace umístěna dále od řidiče, je dobré zvážit volbu větších, 6" displejů. 

Modely označené písmenem "T" (nuvi 56T a nuvi 66T) jsou navíc vybaveny přijímačem aktuálních dopravních informací TMC. Data aktuálních TMC dopravních informací jsou šířena prostřednictvím rozhlasových vln a jejich příjem je po celou dobu používání navigačního přístroje bezplatný jak v ČR, tak i v zahraničí.

Modely nuvi 56 a nuvi 66, které nejsou označeny písmenem "T", jsou schopné dopravní informace zpracovat, ale v balení neobsahují přijímací anténu potřebnou pro příjem rozhlasových vln s TMC informací. U těchto produktů je možné TMC anténu případně dokoupit později. Dopravní TMC informace fungují bezplatně ve většině evropských zemí, navigace pro jejich příjem nevyžaduje žádný datový paušál nebo připojení k mobilnímu telefonu. V České republice jsou v rámci TMC vysílání často poskytovány informace dlouhodobějšího charakteru. Živé dopravní zpravodajství poskytované u vyspělejších navigací Garmin (prostřednictvím datového propojení s chytrým telefonem) má v porovnání s TMC více informací.

Důležitou vlastností navigací je podrobná navigační mapa Evropy s bezplatnou doživotní aktualizací. Tato mapa obsahuje země východní i západní Evropy, včetně České republiky. Navigační mapa je průběžně, 4x ročně aktualizována a přístup k novým verzím mapy je k dispozici bezplatně, prostřednictvím propojení navigace s počítačem připojeným k internetu.

Z navigačních funkcí oceníte:

- Asistent řazení do jízdních pruhů, který vás včas upozorní, do jakého jízdního pruhu se máte pro plynulou jízdu zařadit,

- Fotorealistické náhledy křižovatek s realistickým zobrazením složitějších dopravních uzlů,

- Upozornění na povolenou rychlost, které u nás i v zahraničí zobrazuje maximální povolenou rychlost pro silnici, po které jedete,

- Upozornění na překročení povolené rychlosti, které červeně zobrazí aktuální rychlost v případě, že se pohybujete příliš rychle,

- Upozornění na místa s měřením rychlosti Navigační přístroje samozřejmě nabízí ovládání i hlasovou navigaci plně v českém jazyce.


Displej

Y
Y
480x272px
SVGA
5 palců


Fyzické parametry

180 g
13.9 x 8.6 x 2.0cm
  • patch patch


Navigace

N
Y
N
N
Y
N
Elektronický
Y
Y


  • nejrychlejší nejrychlejší
  • nejkratší nejkratší
  • ekonomická ekonomická
  • mimo trasu mimo trasu
1.00
Y
Y
Y
N


Mapové podklady

  • mapy Evropy mapy Evropy
silniční
  • Silniční Silniční


Multimedia

N
N
N
  • USB USB
Y


Další parametry

24 měsíců
jednoduché
3-15
Y
Vestavěná Li-Ion

  • pro osobní auto pro osobní auto
2 GB
max 2,5 hodiny

Garmin