Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

Produkty v akci

SEŘADIT PRODUKTY DLE
DOPRAVA ZDARMA NEDO Messtronic - měřící lať - 8m

NEDO MessTronic je elektronická měřící teleskopická hliníková lať s odečítáním naměřené hodnoty na displeji. Rozlišení je 1 mm, maximální délka 8m, délka ve složeném stavu 1.60, dělení v mm. Výhodou je snadné odečítání naměřené hodnoty na displeji, automatické vypnutí po 3 minutách nečinnosti, funkce ZERO = fixace referenčního bodu pro relativní měření, lehká a odolná hliníková konstrukce.

14.835,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Garmin DriveSmart 51S Lifetime Europe45

5" navigace s WiFi, smart notifikacemi a hands-free voláním.

4.350,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Garmin Drive 61S Lifetime Europe20

6" automobilová navigace s mapou střední Evropy a její bezplatnou doživotní aktualizací.

4.487,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Repasovaná totální stanice Focus 6 (5)

Nejmenší, nejlehčí a nejvytrvalejší elektronická totální stanice na trhu.

69.000,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Laserový dálkoměr Leica DISTO X4

Leica Disto X4 je laserový dálkoměr s kamerou. Přesné cílení a spolehlivé měření i venka za sluníčka! Má sklonoměr 360st i Bluetooth. Snadná a rychlá dokumentace měření v aplikaci DISTOplan. Možnost rozšíření na malou totální stanici. Novinka květen 2018.

 

8.100,-
naše cena bez DPH
GNSS RTK ROVER S660P + S10 se SurvCE

Nejnonvější 220 kanálový GNSS přijímač S660P s 3 letou zárukou je schopen sledovat GPS, GLONASS, SBAS, GALILEO, BEIDOU satelity. Uvnitř naleznete Trimble desku BD930. Nové řešení pro doměrky a rychlé měření míst, kam se přístroj nedostane.

99.900,-
naše cena bez DPH
Garmin Drive 51 Lifetime EUROPE 45 + ZDARMA ochranné pouzdro HAM

5" automobilová navigace s mapou celé Evropy a její bezplatnou doživotní aktualizací. Ochranné pouzdro HAMA a 30% slevový kupon na vybrané příslušenství jako bonus!

3.050,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Laserový dálkoměr Leica DISTO X3

Leica Disto X3 je odolný laserový dálkoměr s řadou funkcí. Má sklonoměr 360st i Bluetooth. Snadná a rychlá dokumentace měření v aplikaci DISTOplan. Možnost rozšíření na malou totální stanici. Novinka květen 2018.

6.500,-
naše cena bez DPH
Garmin Drive 51S Lifetime Europe 45 + ZDARMA Vent Mount

5" automobilová navigace s mapou celé Evropy a její bezplatnou doživotní aktualizací. V ceně prémiově držák do ventilační mřížky.

3.545,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Laserový dálkoměr Leica DISTO D510 + nabíječka + baterie + brýle

Disto D510 je špičkový dálkoměr řady DISTO. Přístroj určený nejen k venkovnímu měření.

9.280,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Garmin DriveSmart 51S Lifetime Europe45

5" navigace s WiFi, smart notifikacemi a hands-free voláním.

4.485,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Laserový dálkoměr Leica DISTO D810 + fotostativ

Ruční laserový dálkoměr s foťákem a možností měření délky z pořízené fotografie. Dálkoměr vybavený bluetooth technologií a 360° snímačem sklonu. Má dotykový displej, vestavěný fotoaparát, BLUETOOTH komunikací pro přenos dat, dosah 200m, přesnost +/- 1,0mm, barevný digitální hledáček a spoustu výpočetních funkcí. K laserovému dálkoměru i fotostativ. 

15.000,-
naše cena bez DPH
GNSS Ashtech MobileMapper 10

MobileMapper 10 je další PDA / GPS / GSM ruční mapovacích přístroj.

23.900,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Potrubní laser NEDO TUBUS 1

Potrubní kanalizační laser NEDO TUBUS1 je nový potrubní laser (potrubák) od firmy Nedo.

68.100,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Repasovaná totální stanice PENTAX V-227N

Totální stanice Pentax V-227N je přístrojem vhodným pro základní geodetické práce. Totální stanice měří i bez hranolu na 90m. Dosah totální stanice s jedním hranolem je 1 400m, do paměti totální stanice Pentax V-227N je možné zaregistrovat 6000 bodů.

45.000,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA GPS S750 s programem GEOAGRI (0,3m)

S750 od společnosti SOUTH nabízí vylepšenou přesnost sub 50cm. Program GEOAGRI zjednodušuje práci v terénu a plně spolurpacuje s programem AGRONOM společnosti AG info.

59.000,-
naše cena bez DPH
zsport_produkty

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative