Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
3D skenery

EyesMap - 3D skener a tablet

Kód: 125444
více
obrázků
EyesMap - 3D skener
EyesMap
EyesMap1

Informujte se na cenu zboží

?
Expedice - 1 den
Výrobce
Katalogové číslo 125444
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

EyesMap je snadné používat a vždy jej máte při ruce.  Automatický 3D point-could generátor pro malé, střední a velké objekty. Měření v reálném čase, integrovaná stereo kamera, laserový skener, GPS-GNSS a IMU jednotka.


 

Výkonný tablet i7 intel Ivy Bridge x64bits 8 GbRam 2 synchronizované kamery s vysokým rozlišením Skvělý panoramatický displej Laserový skener Integrovaná jednotka GPS-GNSS IMU Body, vzdálenosti a povrchy lze měřit pouhým dotykem vašeho prstu na displeji Eyesmap lze jednoduše použít k měření v reálném čase. Vezměte snímky a určete body, vzdálenosti či povrchy, které chcete měřit. Vše bude vypočítáno automaticky včetně souřadnic. Přesné 3D skenování s využitím fotogrammetrie. Rychle a jednoduše. Použijte vynikající generátor cloudů 3D bodů spolu se získanými snímky k rychlému generování hustých a přesných mračen bodů. 100% automaticky lze modelovat velké objekty, jako jsou celé budovy, nebo naopak malé předměty velikosti mince. Fotorealistické textury jsou samozřejmostí. 3D skenování v reálném čase s využitím laserového skeneru Laserový skener je velmi zajímavou cestou, jak zachytit mračna bodů rychle a jednoduše. Tento způsob je optimální pro skenování na krátké vzdálenosti, ideálním cílem mohou být například místnosti, objekty, lidé či stroje. S přístrojem je možné i chodit a skenovat zároveň. Automatický generátor věrných ortofot Věrná ortofota mohou být automaticky generována díky mnohonásobným snímkům. Jde o přesný a jednoduchý nástroj pro architekty, archeology a další profesionály. Integrovaná jednotka GPS-GNSS Svou práci můžete georeferencovat díky GNSS. GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, COMPASS + SBAS L1 S určováním souřadnic v reálném čase a zpracováním získaných dat výrazně zvýšíte přesnost své práce.