Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

3D skenery

SEŘADIT PRODUKTY DLE
3D skener HORIZON

 

ZEB HORIZON je nejnovějším přírůstkem rodiny 3D skenerů od firmy GeoSLAM. Se svým dosahem 100 metrů se skvěle hodí pro vnitřní i venkovní použití. Díky lehké konstrukci však vyniká i při zaměření interiérů nebo na palubě dronu.

 

3D skener ZEB-REVO RT

GeoSLAM ZEB-REVO RT (Real Time). Osvědčený mobilní skener nyní s novými funkcemi.

3D skener GeoSLAM ZEB-REVO

Se 3D skenerem GeoSlam ZEB-REVO  zachytíte realitu rychle, snadno a přesně. Skenování tak, jak ho neznáte. Řešení od firmy GeoSLAM přináší nebývalou efektivitu při zachování jednoduché obsluhy.

3D skenery POLARIS TLS série

Laserové skenery Polaris mohou být nasazeny v mnoha různých aplikacích díky integrované kameře s vysokým rozlišením, inklinometru, kompasu, GPS přijímači a vodotěsnému krytu. Jeho velkou výhodou je také jeho všestrannost– ať už je na stativu, automobilu nebo jiné pohyblivé platformě, skvělý výkon Polarisu z něj dělá jeden z nejuniverzálnějších skenerů na trhu. Podle svých potřeb si můžete vybrat ze tří možných modelů: vysokorychlostního TLS-250, flexibilního TLS-750 a TLS-1600 s dlouhým dosahem.

3D skener Skener DPI-8X

Skener DPI-8  je nový produkt od americké společnosti DotProduct LLC. Tento ruční 3D skener funguje na bázi technologie strukturovaného světla a dokáže přesně zachytit prostor kolem vás. V malém tabletu s osmipalcovým displejem se zde skrývá skutečně mnoho

Systémem pro mobilní mapování ROBIN

Vysoce flexibilní mobilní mapování. Systém ROBIN od společnosti 3D Laser Mapping dokáže zachytit data při celém spektru různorodých aplikací.

Mantis Vision F6 SMART

Mantis Vision F6 SMART je první 3D skener na trhu, který je specificky navrhnut pro skenování v terénu. Za tímto účelem je vybaven unikátními prvky a funkcemi.

3D skener Surphaser 10

3D skener Surphaser 10 je malý a kompaktní (jeho rozměry činí 278 x 200 x 118 mm), přesto však vysoce efektivní. Jeho robustní konstrukce je navržena pro práci v náročných podmínkách, které si průmyslové aplikace často vyžadují.

3D skener ZEB1

Se 3D skenerem ZEB1 zachytíte realitu rychle, snadno a přesně. Skenování tak, jak ho neznáte. Řešení od firmy GeoSLAM přináší nebývalou efektivitu při zachování jednoduché obsluhy.

EyesMap - 3D skener a tablet

EyesMap je snadné používat a vždy jej máte při ruce.  Automatický 3D point-could generátor pro malé, střední a velké objekty. Měření v reálném čase, integrovaná stereo kamera, laserový skener, GPS-GNSS a IMU jednotka.

1 
3D skenery

3D skenery různých výrobců a parametrů

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative