Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
3D skenery

3D skener ZEB1

Kód: 125446
více
obrázků
ZEB1
3D skener
skener 3D

Informujte se na cenu zboží

?
Expedice - 7 dní
Výrobce
Katalogové číslo 125446
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce
Dokumenty ke stažení

Se 3D skenerem ZEB1 zachytíte realitu rychle, snadno a přesně. Skenování tak, jak ho neznáte. Řešení od firmy GeoSLAM přináší nebývalou efektivitu při zachování jednoduché obsluhy.


Výhody 3D laser scanneru ZEB1:
– bezpečný pro lidské oko - Class 1 laser
– rychlé naskenování velkých ploch, jednoduchá obsluha
– nepotřebujete externě naměřená data například z GNSS
– kompletní vykrytí prostoru díky kyvnému pohybu a možnosti volně se pohybovat v prostoru
– přenosný, lehký a univerzální
– dosah až 30 m (15 m venku)
– přesnost cca 2 cm v interiéru 7mm

 

ZEB1 se používá pro celou řadu 3D měření, jako jsou:
– podzemní měření – sklepy, jeskyně, tunely, doly
– geodetické zaměření interiérů i fasád budov zpracovaných do mapy, řezy
– geodetické zaměření lesů (velmi obtížně proveditelné s totální stanicí nebo GPS) pro určení umístění stromů, průměru kmene a digitálního modelu terénu
– digitalizace členitých průmyslových prostor, potrubních systémů, atd.
– měření zásob v deponiích pro určení objemu

 

Technické Specifikace
– Rychlost sběru dat – 43200 bodů za sekundu
– Přesnost 3D měření – Typicky +/-0.1% (cca 7 mm v interiéru)
– Dosah – Až 30 m (15 m ve venkovním prostředí)
– Laser Class – Lase třídy 1 Bezpečný pro lidské oko
– Zorné pole – 270 x ~100 stupňů
– Hmotnost skenovací hlavy – 665 g
– Rozměry skenovací hlavy – 60 x 60 x 360 mm

 

Co o GeoSLAM říkají zákazníci:
ZEB1 kompletně změnil způsob, jakým měříme budovy. Jejich zaměření je nyní 10x rychlejší než při použití totální stanice nebo tradičních měřických postupů.” Morten Thoft, COWI, Dánsko
Díky této převratné technologii od GeoSLAM jsme skokově zefektivnili náš byznys a přinesli revoluci do způsobu měření podzemních dolů.” William Hedges, ICL Fertilisers, Anglie