Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
3D skenery

3D skener ZEB-REVO RT

Kód: 125448
ZEB-REVO

Informujte se na cenu zboží

?
Expedice - 4 dny
Výrobce
Katalogové číslo 125448
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

GeoSLAM ZEB-REVO RT (Real Time). Osvědčený mobilní skener nyní s novými funkcemi.


ZEB-REVO RT GeoSLAM ZEB-REVO RT (Real Time). Osvědčený mobilní skener nyní s novými funkcemi. •Vizuální kontrola naskenového prostoru přímo při měření •Výpočet mračna bodů skrze GeoSLAM algoritmus v reálném čase •Obarvení mračna pomocí ZEB-CAM. •Snadná správa a spojování mračen bodů v aplikaci GeoSLAM Hub. •Generování řezů a vektorových modelů v prostředí GeoSLAM Draw. RealTime Handheld_no background_black ortho-ground-floor Zachycení reality do 3D modelu ještě nikdy nebylo snazší. I úplný začátečník dokáže v řádu desítek minut naskenovat vícepatrovou budovu. Přesně, rychle, efektivně. Měření interiérů i exteriérů budov, zahrad, povrchových dolů, spletitých chodeb hlubinných dolů, kanalizačních stok, jeskynních systémů, technologických celků, výpočet kubatur, zaměření místa činu v kriminalistice, dokumentace dopravní nehody, a jiných. Na rozdíl od těžkých stacionárních skenerů a přístrojů závislých na těžkopádných vozících je lehký skener ZEB-REVO RT díky své modularitě vhodný nejen ke skenování z ruky, ale i k provozu na automobilu, lodi, dronu – bezpilotním leteckém prostředku nebo na jiných dálkově řízených modelech a autonomních vozidlech. To činí ZEB-REVO RT velmi univerzálním a efektivním zařízením pro zachycení reality do 3D. Nezávazná poptávka Mračno bodů ze skeneru GeoSLAM ZEB REVO-RT obarvené pomocí kamery ZEB-CAM. Technické Specifikace • Rychlost sběru dat – 43200 bodů za sekundu • Přesnost 3D měření – Typicky +/-0.1% (cca 7 mm v interiéru) • Dosah – Až 30 m (15 m ve venkovním prostředí) • Laser Class – Laser třídy 1 Bezpečný pro lidské oko • Zorné pole – 270 x ~360 stupňů • Hmotnost skenovací hlavy – 1.3 kg • Rozměry skenovací hlavy – 60 x 120 x 150 mm Play Video ‹ › To, co dělá GeoSLAM unikátní, je zejména špičkově odladěný algoritmus zpracování dat, který nemá konkurenci. Při tomto algoritmu jsou postupně spojeny jednotlivé skeny (100 skenů za sekundu) s údaji z inerciální jednotky, tzv. souborem trajektorie. Tento soubor obsahuje ke každému skenu informace o poloze skeneru v okamžiku skenu, tím jsou naskenované body určené jednoznačně. Následně dochází metodami umělé inteligence k porovnání tvarů naskenovaných objektů a k jejich vyrovnání a zkorigování poloh bodů mračna. Celý proces je velmi komplikovaný, výpočetně náročený a probíhá v reálné=m čase. Uživatel ale nic z toho neřeší. Volně se pohybuje v prostoru a dostává přesný 3D model v reálném čase. Co s naskenovaným mračnem dál? V první řadě je potřeba si data uspořádat. K tomu slouží PC aplikace GeoSLAM Hub, kde mračna bodů roztřídíte nebo třeba i spojíte více mračen v jedno. V ceně zařízení je i program GeoSLAM Draw, což je vynikající nástroj pro vygenerování vektorové kresby, řezů, pohledů, výpočet kubatur, atd. Zajímavá funkce Vectorizer v mračnu bodů automaticky rozpozná hrany a linie a v nich proloží čárovou kresbu. Tu lze následně načíst do CAD systému ve formátu DXF.