Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
3D skenery

3D skener Surphaser 10

Kód: 1254491
Mantis Vision F6 SMART
Mantis Vision

Informujte se na cenu zboží

?
Expedice - 7 dní
Výrobce
Katalogové číslo 1254491
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

3D skener Surphaser 10 je malý a kompaktní (jeho rozměry činí 278 x 200 x 118 mm), přesto však vysoce efektivní. Jeho robustní konstrukce je navržena pro práci v náročných podmínkách, které si průmyslové aplikace často vyžadují.


Skenování se submilimetrovou přesností

   3D skener Surphaser 10 je malý a kompaktní (jeho rozměry činí 278 x 200 x 118 mm), přesto však vysoce efektivní. Jeho robustní konstrukce je navržena pro práci v náročných podmínkách, které si průmyslové aplikace často vyžadují. Díky své malé hmotnosti (pouhých 5 kg) je s ním navíc práce snadná a komfortní.

Klíčovou součástí skeneru je laser 1. třídy (1550 nm) – práce se skenerem je tedy zcela bezpečná pro oči. Surphaser lze snadno sbalit a cestovat s ním, vejde se do běžného cestovního zavazadla. Díky vestavěnému počítači a baterii nepotřebujete pro práci se Surphaserem žádný laptop ani přístup ke zdroji elektřiny.

 
 
 
laserový skener surphaser 10
 

Přístroj Surphaser 10 v sobě zahrnuje:

 • 3D hemisférický skener se submilimetrovou přesností a dosahem do 110m
 • Váží 5kg, je kompaktní a jednoduše přenosný
 • Laser 1 třídy s vlnovou délkou 1550 nm
 • Vestavěný ovladač skenování a baterie
 • Dvě plně integrované 5Mpx kamery a software pro automatické barevné mapování
 • WiFi konektivita
 • Navržen k práci v náročném, industriálním či venkovním prostředí
 • Automatická extrakce a registrace cílů během skenování
 • Rychlé preview skenů
 • Software, který vám umožní export čistých a přesných dat do aplikací jako PolyWorks®, Geomagic®, Cyclone®,RealWorks® a dalších.
 • Set přídavných filtrů, které vám pomohou izolovat oblast vašeho zájmu a eliminovat nespolehlivá data.
 

Technické parametry:

 

Metoda distančního měření Phase-shift
Vlnová délka laseru 1550 nm
Typ laseru CW Laser
Třída laseru (IEC EN60825-1:2007): 1. třída
Rychlost skenování (v bodech/sec) 208000
Jednotka reprezentace vnitřních souřadnic (mm) 0

 

Data úhlových pozic

Průměr paprsku v apertuře 3mm
Jednotka vnitřní úhlové reprezentace 1 arc sec
Jednotka vnitřní horizontální reprezentace 1 arc sec

 

Ovládání hustoty skenování: volitelné v softwarovém rozhraní

Minimální vertikální hustota bodů (body/stupeň) 12
Minimální horizontální hustota bodů (body(stupeň) 2
Maximální vertikální hustota bodů (body/stupeň) 90
Maximální horizontální hustota bodů (body/stupeň) 90
Čas skenování na plný výkon (minuty, při hustotě 7200×7200) 4,5

 

Zorné pole (na sken, volitelné v softwarovém rozhraní)

Horizontální (maximum) 360°
Vertikální (maximum) 270°

 

Fyzické rozměry a váha

Váha s baterií (kg) 5
Rozměry 278mm (délka) x 200mm (výška) x 118mm (šířka)
 
surphaser 10 sken
 
Surphaser na tripodu
 

Standardní vybavení 3D skeneru Surphaser 10

 • Vestavěný ovladač skenování, umožňující přímou kontrolu a sběr dat bez laptopu
 • WiFi konektivita
 • Dvě vestavěná 5MPix kamery
 • Software pro automatické barevné mapování
 • Přepravní skříň
 • Surphaser USB 2.0 kabel
 • AC adaptér 110/240 AC, 14-24V DC, 3,5A
 • Surphaser DC napájecí kabel
 • Adaptér na tripod
 • Dvě baterie Li-Ion 14V, 49Wh (každá postačí na 1,5–2 hodiny práce)
 • Nabíječka
 • Roční záruka a základní podpora